Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

виправні роботи

30.07.2012 16:16
Моя дочка вчинила правопорушення, вона покаялась, та їй сказали, що вона повинна йти на виправні роботи, але вона дізналася, що на 2 місяці вагітності (є довідка), чи можуть її вагітною туди відправити?



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Кожарко Елена
юрист
Киев
ответил 30.07.2012 16:39

Згідно  п .2 ст. 57 ККУ – «Виправні роботи не застосовуються  до  вагітних  жінок та жінок,  які  перебувають  у  відпустці  по догляду за дитиною,  до непрацездатних,  до осіб, що не досягли шістнадцяти років, та тих, що  досягли пенсійного  віку,  а  також  до  військовослужбовців, осіб   рядового   і  начальницького   складу   Державної   служби спеціального  зв'язку  та  захисту інформації України, працівників правоохоронних органів, нотаріусів, суддів, прокурорів, адвокатів, державних    службовців,    посадових   осіб   органів  місцевого самоврядування».

     Отже Ваша дочка, має бути звільнена від виправних робіт.


0
фото
Off-line Ященко Владислав
юрист
Киев
ответил 30.07.2012 16:30

Доброго дня! 

Ст. 57 Кримінального кодексу:

"2. Виправні роботи не застосовуються до вагітних жінок та 
жінок, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною, до
непрацездатних, до осіб, що не досягли шістнадцяти років, та тих,
що досягли пенсійного віку, а також до військовослужбовців,
осіб рядового і начальницького складу Державної служби
спеціального зв'язку та захисту інформації України, працівників
правоохоронних органів, нотаріусів, суддів, прокурорів, адвокатів,
державних службовців, посадових осіб органів місцевого
самоврядування.

3. Особам, які стали непрацездатними після постановлення
вироку суду, виправні роботи суд може замінити штрафом із
розрахунку трьох встановлених законодавством неоподатковуваних
мінімумів доходів громадян за один місяць виправних робіт."

 

Отже, до Вашої доньки не можуть застосовувати покарання у виді виправних робіт. 

Як говориться у частині 3 вищезазначеної статті, якщо Ваша донька дізналася, що вона вагітна вже після постановлення вироку, суд може замінити виправні роботи штрафом.

 

З повагою, Ященко Владислав.  



Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Ваш юрист
https://www.freelawyer.ua/user/86974
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Держпродспоживслужба
https://www.freelawyer.ua/user/119454
www.freelawyer.ua
ЗАЩИТА В УГОЛОВНОМ ДЕЛЕ
https://www.freelawyer.ua/user/418
www.freelawyer.ua
Перша консультація безкоштовна
https://www.freelawyer.ua/user/47325
www.freelawyer.ua
Юрист - Антон Хохленко
https://www.freelawyer.ua/user/117524
www.freelawyer.ua
GIORDANY&PARTNERS LAW COMPANY
https://www.freelawyer.ua/user/107094
www.freelawyer.ua
Костромина Виктория
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009092178605
www.facebook.com
Юридична компанія HOLGROUP
http://holgroup.com.ua/
holgroup.com.ua
Территория Закона
https://www.freelawyer.ua/user/11390
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?