Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Лохотрон чи ні? Чи повинна заплатити кошти?

13.08.2014 13:33
Доброго дня. В інтернеті вискочила вкладка про те, що МВС України було виявлено використання мого комп"ютера матеріалів педофілії, насильстваі гей-порно. Мені протягом 12 годин потрібно сплатити штраф у розмірі 1500 грн. Оплату штрафу я маю здійснитина спеціальний номер абонента київстар +380682173910. Після оплати штрафу на виданоиу чеку я знайду код розблокування, який необхідно буде ввести у поле нижче. У разі відмови від сплати штрафу - на підставі ч. 2 ст. 41 КАС України і ст. 31 КПК України - матеріали справи буду ть передані до прокуратури щодо порушення кримінаьної справи за фактом вчинення злочину передбаченого ст. 301 КК України, а до місця вашого проживання буде негайно направлена слідчо-оперативна група для Вашого затримання.

Скажіть, будь ласка, чи все це правда? Бо першою реакцією був шок,не могла зрозуміти що це. Потім терміново шукати гроші і бігти платити. Потім плакала. Але трішки заспокоїлася і проаналізувала дане повідомлення. Розібрала закони. ст. 301 КК україни говорить про розповсюдження. Але я його не розповсюджувала! Браузер наскрізб пропитаний рекламою. І хоч чи не хочеш коли ти продивлятимешся сторінку, випадково на щось тай на тиснеш. І не завжди це законна реклама. В інших двох говориться про склад суду і про фіксування судового засідання технічними засобами. Мене на підставі цих двох законів можуть заарештувати?! І особливо мене насторожив номер телефону. Чому це не рахунок якоїсь там організації, яка займається цими розслідуваннями. Так би мовити, штраф, або попередження?

Я абсолютно нічого такого не робила, повністю не погоджуюся з заключенням. Просто... спочатку це шок. Терміново заплатити. Навіть якщо я цього не робила. Може прийти міліція. Наврід чи мене будуть слухати. Просто посадять. Я ж не заплатила. але потім, взяла себе в руки і вирішила пошукати допомоги у юриста консультанат. то ж благаю! Допоможіть мені розібратися! Я просто не знаю, що робити. Я перезагрузила комп"1ютер і зараз він працює в звичайному режимі але те повідомлення не дає мені покою. Я зробила фото того повідомлення. Там все більш-менш видно і можна розібрати.Доступные специалисты в области конституционного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Колбаев Александр
юрист
Киев
ответил 16.08.2014 15:11

Это очевидный и наглый развод. Удивительно, что на него кто-то ведется еще. Забейте на мошенников, которые вам это прислали, устанорвите хороший антивирус. И да, согласен, сходите к психологу. С такой внушаемостью и впечатлительностью мириться нельзя!


0
фото
Off-line Скачков Максим
юрист
Львов
ответил 13.08.2014 18:50

Я бы еще посоветовал сходить к психологу, чтобы он с вас такую впечатлительность снял. Вы что, вчера в интернет в первый раз зашли? Там полно мошенников, проходимцев, шутников и идиотов, к вашему сведению.


0
фото
Off-line Миханів Володимир
юрист
Киев
ответил 13.08.2014 15:39

Пуск - Програмы - Стандартные - Служебные - Восстановление системы. Оберіть дату до виникнення повідомлення та перевірте операційну систему на наявність вірусів. Лохотрон, однозначно.


0
фото
Off-line Боровець Сергій
юрист
Ровно
ответил 13.08.2014 13:37

чистєйший лохтрон. нічого нікому не платити. Переустановіть віндовс)Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?