Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Узаконення права будівництва

13.08.2014 13:00
Доброго дня. Маємо земельну ділянку де плануємо побудувати будинок. Але стикнулись з проблемою узаконення будівництва. Живемо в селі - куди потрібно звернутись і які документи потрібні для узаконення. Чи можна почати будівництво без документів. Дякую.Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Шишкин Алексей
юридическая компания
Харьков
ответил 13.08.2014 13:15

В районной архитектуре нужно получить строительный паспорт, для этого нужно чтобы проектная организация сделала проект дома. После получения строительного паспорта стройте себе наздоровье по проекту, когда построите получите свидетельство о праве собственности.

Удачи.С Уважением Шишкин Алексей 0933265077, kontrakt95@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Боровець Сергій
юрист
Ровно
ответил 13.08.2014 13:06

З 5 лютого 2010 р. набув чинності наказ Мінрегіонбуду № 459 від 30 жовтня 2009 р. яким затверджена нова редакція розділу 9 Типових регіональних правил забудови.

Цим документом спрощено процедуру отримання дозвільної документації на забудову земельних ділянок у селах, селищах і містах районного значення, які знаходяться у власності громадян.

Зокрема встановлено єдині умови щодо оформлення, погодження та затвердження будівельних паспортів на всій території України.

Відтепер власникам земельних ділянок (замовникам будівництва), які планують будувати житлові будинки садибного типу, досить буде отримати будівельний паспорт без розробки містобудівного обґрунтування, проведення його державної експертизи, громадського обговорення і затвердження відповідною місцевою радою.

Дія такого будівельного паспорта поширюється на будівництво житлових (садибних, котеджних та особняків), дачних і садових будинків загальною площею до 500 квадратних метрів. У тому числі з господарськими та допоміжними приміщеннями в підвальному поверсі, господарськими будівлями й спорудами, індивідуальними гаражами.

Для отримання будівельного паспорта громадянам потрібно звернутися з письмовою заявою до відповідного місцевого органу містобудування і архітектури. В поданій заяві обов'язково має бути зазначено призначення будівель та споруд, орієнтовних характеристик забудови.

До заяви необхідно додати завірену нотаріально копію документа, що посвідчує право власності або користування земельною ділянкою, чи ж рішення органу місцевого самоврядування про її передачу (надання) під забудову із земель державної чи комунальної власності та техпаспорт, виготовлений бюро техінвентаризації (у разі наявності на ділянці чинних і прийнятих до експлуатації будівель та споруд).

На підставі заяви забудовника представник відповідного органу містобудування та архітектури з виїздом на місце обстежує земельну ділянку.

Схема забудови ділянки погоджується керівником відповідного місцевого органу містобудування та архітектури й уповноваженими особами інших органів. А саме органами земельних ресурсів, охорони культурної спадщини, природоохоронним та санітарно-епідеміологічним органами відповідно до законодавства. У тому числі територіальних органів виконавчої влади залежно від особливостей місця розташування земельної ділянки.

За результатами обстеження, протягом десяти робочих дні готується висновок про забудову ділянки або повідомляється письмово забудовника про відмову в отриманні будівельного паспорта з поясненням на причини.

У разі позитивного висновку видається будівельний паспорт, до якого обов'язково додають: висновок про забудову земельної ділянки; ситуаційна схема її розміщення; схема забудови; пояснювальна записка до цієї схеми. Будівельний паспорт підписує керівник відповідного органу містобудування і архітектури й видається у місячний термін із дня надходження заяви від замовника будови.


0
фото
Off-line Народний адвокат
Бровары (также Київ, Київська область, вся Україна)
ответил 13.08.2014 13:05
ответ исправлен 13.08.2014 13:06

так можна будувати самочинно але заплатите штрафи чималі  і все одно доведеться узаконювати. Спочатку зіерніться в відділ будівництва та архітектури і візьміть будівельний паспорт, потім подача повідомлення в ІДАБК про початок будівельних робіт, потім виготовлення ТП на будинок, отримання декларації в ІДАБК про введення будівництва в експлуатацію, потім реєстрація права власності в реєстраціній службі.Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Адвокат Гриньов Сергій (Київ)
https://www.freelawyer.ua/user/114761
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Юрист Рудниченко Андрей
https://www.freelawyer.ua/user/5562
www.freelawyer.ua
Адвокатське бюро Бородіної
https://www.freelawyer.ua/user/125021
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Юридическое профи...
https://www.freelawyer.ua/user/128676
www.freelawyer.ua
КВАЛІФІКОВАНА ПРАВОВА ДОПОМОГА
http://www.vfemidav.com.ua
www.vfemidav.com.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?