Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Допомога при народженні дитини

31.07.2014 13:37
Доброго дня. У мене виникла проблема при оформленні допомоги при народженні дитини. Справа в тому, що ми з чоловіком живемо в громадянському шлюбі, тобто офіційно не зареєстрованому. Ми прописані у різних областях,а проживаємо взагалі у Львові і у Львові у нас народилася дитина. Свідоцтво про народження ми теж отримали тут і оскільки плануємо ще як мінімум 2-3 роки проживати у Львові, то вирішили тут і оформити допомогу на дитину. І в цьому питанні виникло одразу багато проблем. У місцевому соцбезі крім основного пакета документів, який вказаний у законодавстві(свідоцтво про народження дитини, паспорт матері, ідентифікаційний код і витяг з держреєстру про призначення допомоги) від нас вимагають ще декілька *основних документів*, серед яких:
офіційне підтвердження, що дитина десь приписана
довідка про склад сім*ї з місця реєстрації
акт з жеку про підтвердження фактичного місця проживання.
Отож дитину приписали у мене(матері) по місцю реєстрації, а от з довідкою про склад сім*ї не можуть розібратися. Так як ми з чоловіком приписані в різних містах, виходить, що немає такої сім*ї, як я, чоловік і дитина. Окремо за місцями прописки видають довідку про склад сім*ї на основі будинкової книжки, де з мого боку записана моя мама, тато, сестра, я і дитина, а з чоловіка - його батьки,брат і він. У львівському соцбезі така довідка не підходить, треба конкретно про те, що наша сім*я - я, чоловік і дитина. У жеку Львова теж відмовляються видавати таку довідку, бо ми не прописані у Львові, а в результаті вони відмовляються складати акт про фактичне місце проживання у Львові, бо немає необхідної їм довідки про склад сім*ї з місця прописки. І виходить так, що мені відмовляють у отриманні допомоги при народженні дитини і посилають мене за місцем прописки, а з місця прописки посилають за місцем фактичного проживання. І я вже декілька разів їжджу туди-сюди, але скільки ж це може тривати? У мене немовлятко 3хмісячне і я не маю на кого залишити дитину більше, ніж на 3-4 години, а приходиться їздити по різних містах, збирати довідки, а в результаті вони все рівно не підходять.
Підкажіть будь ласка, хто правий, які саме довідки потрібні і хто має їх мені видати? Чи моя дитина по закону не має права на отримання допомоги, бо батьки прописані у різних місцях? Як мені поступити у такому випадку і куди звертатися за допомогою у вирішенні цих питань? Бо термін спливе через 9 місяців, а потім мені скажуть, що я вчасно не оформила і вже не маю ніякого права. А гроші на дитинку дуже потрібні, я не працюю і не навчаюсь, а чоловіка зарплати не вистачає на все. Допоможіть мені будь ласка розібратися.

Комментарии автора вопроса

01.08.2014 23:43
Дуже дякую за відповідь!Доступные специалисты в области конституционного права

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Киев (также Одесса, Днепр)
ответил 01.08.2014 10:47

Доброго дня!  25 червня 2014 року прийнято Постанову КМУ № 208  «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми»,  якою нарешті приведено у відповідність до ЗУ ««Про державну допомогу сім’ям з дітьми» перелік документів, який має бути наданий Органам праці та соціального захисту при призначенні допомоги при народженні.

Згідно нового порядку, реєстрація дитини є обовязковою для отримання допомоги при народженні, реєстрацію проводять органи УПСЗ через ДМСУ. Тому зареєструвати дитину вам необхідно, або за адресою чоловіка, або за вашою. 

Довідка про склад родини не обовязкова для отримання допомоги при народженні.Підписуйтесь! Більше відповідей на персональній сторінці https://www.facebook.com/ribintsevss // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?