Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Зарахування на інтернатуру

15.07.2014 09:51
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, ми бюджетна установа, Головне управління де в штаті є лікарі. Раніше замовляли щоб до нас направили лікаря-інтерна, але в зв’язку з змінами в законодавстві, п 15 Постанови КМУ від 1 березня 2014 р. № 65, який забороняє заповнення вакантних посад та зменшенням граничної чисельності нашої служби було вирішено скоротити вакантні посади. Після цього отримали повідомлення, що до нас направлено довгоочікуваного лікаря-інтерна. Але вакантних місць уже не має, взяти його нікуди. Скажіть чи можливе відмовлення в прийнятті на інтернатуру особи, в зв’язку з відсутністю вакантних місць, з урахуванням, що ми самі просили про направлення? Буду дуже вдячна…



Ответы юристов

0
фото
FIND
On-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Киев (также Одесса, Днепр)
ответил 15.07.2014 10:46

Доброго дня! До п. 15 Постанови КМУ № 65 йдеться пояснення: 

(установлено, що після скорочення чисельності працівників державних органів вимога пункту 15 до зазначених органів не застосовується згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2014 р. N 85)

Можливо, як варіант, Вам пораджу здійснити запит до МОЗ з запитом: чи можете ви до вашого закладу не застосовувати п. 15 Постанови КМУ № 65, в звязку з тим, що МОЗ виконало вимоги Постанови КМУ № 85?!

Щодо відмови інтерну-лікарю, якого ж ви самі и просили.

Основний нормативний акт, що регулює відпрацювання інтернами, є цей Порядок: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/992-96-%D0%BF/print1404723418020204

п. 15 його вказує:

Випускникові, якому відмовлено в прийнятті на роботу
після прибуття до місця призначення, замовник компенсує витрати,
пов'язані з переїздом випускника і членів його сім'ї як до місця
призначення, так із поверненням до постійного місця проживання
(якщо він був направлений до іншої місцевості) згідно з
визначеними в угоді умовами.
У разі відмови у прийнятті на роботу за призначенням і
звернення молодих фахівців до центрів зайнятості замовники
відшкодовують державній службі зайнятості всі витрати, пов'язані з
працевлаштуванням, перепідготовкою, виплатою допомоги по
безробіттю та матеріальної допомоги в розмірі стипендії під час
проходження професійної підготовки та перепідготовки. Одержані
кошти спрямовуються до місцевої частини Державного фонду сприяння
зайнятості населення.   Тобто відмовитися ви звісно можете, але наслідки згідно цього Порядку та витрати в звязку з цією відмовою покладаються на Вас.

Підписуйтесь! Більше відповідей на персональній сторінці https://www.facebook.com/ribintsevss // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Адвокат Гриньов Сергій (Київ)
https://www.freelawyer.ua/user/114761
www.freelawyer.ua
Адвокатське бюро Бородіної
https://www.freelawyer.ua/user/125021
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ Уголовное и хоз спец
https://www.freelawyer.ua/user/122469
www.freelawyer.ua
КВАЛІФІКОВАНА ПРАВОВА ДОПОМОГА
http://www.vfemidav.com.ua
www.vfemidav.com.ua
Юридическое профи...
https://www.freelawyer.ua/user/128676
www.freelawyer.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Юрист Рудниченко Андрей
https://www.freelawyer.ua/user/5562
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?