Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Погодження режиму роботи кафе

14.07.2014 08:22

Доброго дня. Таке питання: чи обов"язково має здійснюватися погодження режиму роботи кафе міською радою (точніше виконкомом) з власником кафе?

справа в тому,що в нас в місці є кафе,через яке постійні криміногенні ситуації в місті,кожного тижня близько 10-20 протоколів міліціонери складають.в зв"язку з цим міліція звернулася до міськвиконкому,який своїм рішенням з 00.00 перевів режим роботи до 23.00.але погодження не здійснювалося,тому власник кафе зараз оскаржує рішення міськвиконкому на цій підставі.

нас,жителів міста,для яких це кафе-просто як якась ракова пухлина нашого міста,дуже хвилює ця ситуація і ми хочемо якось допомогти міській раді.скажіть,до чого тут можна апелювати,щоб рішення не скасували і кафе продовжило до 23 години працювати?

дякую.Комментарии автора вопроса

14.07.2014 09:30
шановні юристи,ми розуміємо,що можемо бути свідками.просто хочемо допомогти юридично для міської ради,тому й питаємо конкретні закониОтветы юристов

0
фото
Off-line Глядик Богдан
юрист
Киев
ответил 14.07.2014 13:46
ответ исправлен 14.07.2014 14:23

Стоп... Законом "Про місцеве самоврядування в Україні" місцевому самоврядуванню надано повноваження встановлення зручного для населення режиму роботи ПІДПРИЄМСТВ КОМУНАЛЬНОГО господарства... (пп.9 п. А ст. 30). Приватному бізнесу місцеве самоврядування може запропонувати встановити граничний режим, але нав'язування такого режиму є грубим порушенням законодавства. 

Не треба перекладати все на кафе... Якщо кафе порушує норми законодавства, тоді до власника чи обслуговуючого персоналу правоохоронні органи можуть застосувати санкції. Крім того, якщо порядок порушується іншими жителями, їх також можна притягнути до відповідальності. 

Логічно... як кафе може створювати криміногенну ситуацію??? Органи внутрішніх справ повинні забезпечети порядок. Але для того щоб їм було простіше, вони вирішують, що плювати на закон (доречі, місцеве самоврядування також), давайте заборонемо дозволену законом діяльність і нам буде простіше... 

P.S. І конкретний закон є... Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні", Господарський кодекс України, Порядок провадження торговельної діяльності, Правила торговельного обслуговування населення, врешті решт - Конституція України, яка зазначає, що кожен має право на підприємницьку діяльність, яка не заборонена законом (стаття 42).

Краще виставляйте претензії до правоохоронних органів, які нездатні забезпечити правопорядок... 


0
фото
Off-line Шаповал Вячеслав
юрист
Чернигов
ответил 14.07.2014 09:37

А конкретного закона здесь нет можно ссылаться на Конституцию Украины которая гласит что органы местного самоуправления вправе сами решать проблемы местного характера, так же на ЗУ "О местном самоуправлении"


0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 14.07.2014 09:03
Согласен с коллегой, запрет осуществляется исполкомом, на основании решения сессии, а что касается суда, то можете выступить в качестве свидетелей.
0
фото
Off-line Шаповал Вячеслав
юрист
Чернигов
ответил 14.07.2014 08:27

Запрет на установления режима работы действительно устанавливает исполком, согласно результатам сессии горсовета. Если же владелец кафе подал в суд, то можно узнать дату рассмотрения дела и явиться на суд, либо же подготовить коллективное обьяснение по этому поводу, правильно его оформив и подать его в суд в качестве доказательства. Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?