Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Можно уехать беженцу в польшу только с загранпаспортом с детьми

10.07.2014 14:22

Мы с мужем с донбаса хотим с детьми уехать в польшу есть загранпаспорта. Что нужно еще? Мы беженцы. Спасибо

Ответы юристов

0
фото
Off-line Закалюжна Інна
адвокат
Житомир
ответил 10.07.2014 15:37

Ви не вірно тлумачите поняття біженець.

Бі́женці (або утікачі) — особи, які внаслідок обґрунтованих побоювань стали жертвою переслідувань за ознаками раси, віросповідання, національності, громадянства (підданства), належності до певної соціальної групи або політичних переконань, перебувають за межами своєї країни та не можуть або не бажають користуватися захистом цієї країни внаслідок таких побоювань[1].

Отже ви є вимушеними пересіленцями. 

Верховна Рада підтримала закон про правовий статус осіб, які вимушені були залишити місця проживання через тимчасову окупацію Криму та Севастополя, а також обставин, пов'язаних із проведенням антитерористичної операції на сході України.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", за цей закон на засіданні в четвер проголосували 289 народних депутатів.

"Законопроект визначає правовий статус осіб які вимушені залишити місця проживання внаслідок тимчасової окупації АР Крим та обставин, пов'язаних із проведенням АТО на території України, встановлює економічні, соціальні та правові гарантії захисту їх прав та законних інтересів на території України відповідно до Конституції України, міжнародних договорів України, а також принципів і норм міжнародного права", - йдеться в пояснювальній записці до закону.

До категорії вимушених мігрантів, згідно із законом, входять жителі Криму та Севастополя, які проживали там постійно до 18 березня 2014 року, або на території проведення АТО на час початку операції.

Порядок подання, розгляду і зразок заяви про одержання посвідки вимушеного мігранта встановлює і затверджує центральний орган виконавчої влади, що реалізовує державну політику у сфері міграції, зокрема протидії нелегальній міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів.

Посвідка вимушеного мігранта надається за наявності документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або документа, що посвідчує особу іноземця чи осіб без громадянства, а також в разі необхідності - інших документів, що надають можливість підтвердити факт проживання на тимчасово окупованій території або зони проведення АТО.

Згідно з ухваленим законом, вимушений мігрант має право на отримання грошової допомоги на себе та кожного неповнолітнього члена сім'ї в розмірі, визначеному Кабінетом Міністрів України. Вимушені мігранти також мають право самостійно вибирати місце проживання на території України.

У разі відсутності можливості самостійно вибрати місце проживання на території України вимушені мігранти можуть претендувати на проживання в місцях тимчасового розселення вимушених мігрантів, отримання в них медичних, соціальних та інших послуг у встановленому урядом порядку.


0
фото
Off-line Ковтун Наталия
юрист
Киев
ответил 10.07.2014 14:43

не пропустит ни польская погранслужба ни наша. для того, что бы стать беженцем нужно как минимум, что бы в стране было объявлено военное положение. а таковое не объявлено, значит у Вас есть право переехать в другой район непосредственно Украины, и Вы будете не беженец, а переселенец.Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Юридическое профи...
https://www.freelawyer.ua/user/128676
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua

Каталог документов

В данной категории пока нет документов для покупки

Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?