Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Аренда земли

13.08.2013 08:58

Может ли физическое лицо взять в аренду у другого физ лица земельный пай?





Ответы юристов

0
фото
Off-line Войнеску Александр
юрист
Киев
ответил 13.08.2013 11:04

Відповідно до ст. 4 ЗУ "Про оренду землі" орендодавцями земельних ділянок є громадяни та юридичні особи,у власності  яких перебувають земельні ділянки, або уповноважені ними особи.

Відповідно до ч.1 ст.5 вказаного закону орендарями земельних ділянок є юридичні  або  фізичні  особи, яким  на  підставі  договору  оренди  належить  право  володіння і користування земельною ділянкою.

Таким чином одна фіз.особа має право взяти в оренду у іншої фіз.особи земельну ділянку (пай).


0
фото
Off-line Огородник Олег
юрист
Киев
ответил 13.08.2013 11:01

Так можете. 

При оренді земельних часток (паїв) у громадян, слід звернути увагу на наступне:

власники таких земельних часток (паїв) мають право на укладення договорів оренди землі за наявності у них сертифіката на право на земельну частку (пай);
якщо земельна частка (пай) була виділена їм у натурі (на місцевості) та був отриманий державний акт на право власності на землю, то договір оренди землі (паю) слід розірвати та укласти договір оренди земельної ділянки, оскільки предмет оренди змінився, що також слід з листа Держкомзему від 24.06.2005 р. № 14-17-2-Ко1002/5130;
сертифікати на право на земельну частку (пай) є дійсними до виділення власникам земельних часток (паїв) у натурі (на місцевості) земельних ділянок та видачі їм державних актів на право власності на землю;
сертифікати на право на земельну частку (пай), отримані громадянами, вважаються правовстановлюючими документами при реалізації ними права вимоги на відведення земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) відповідно до законодавства;
Власникам земельних часток (паїв) за їх бажанням виділяються в натурі (на місцевості) земельні ділянки з видачею державних актів на право власності на землю;
Після виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв) договір оренди землі переукладається відповідно до державного акта на право власності на земельну ділянку на тих самих умовах, що і раніше укладений договір, і може бути змінений лише за згодою сторін .



Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Ваш юрист
https://www.freelawyer.ua/user/86974
www.freelawyer.ua
Надійний радник та партнер
https://www.freelawyer.ua/user/116677
www.freelawyer.ua
Территория Закона
https://www.freelawyer.ua/user/11390
www.freelawyer.ua
Адвокат в уголовном деле
https://www.freelawyer.ua/user/26044
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
GIORDANY&PARTNERS LAW COMPANY
https://www.freelawyer.ua/user/107094
www.freelawyer.ua
Держпродспоживслужба
https://www.freelawyer.ua/user/119454
www.freelawyer.ua
Захист і представництво
https://www.facebook.com/ribintsevss/?ref=bookmarks
www.facebook.com
Юридична компанія HOLGROUP
http://holgroup.com.ua/
holgroup.com.ua
Костромина Виктория
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009092178605
www.facebook.com


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?