Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Скасування сплати штрафу та матеріального збитку в силу хвороби

30.07.2013 17:06
Доброго дня, прошу відповісти на запитання. Чи існують законні обставини при яких людина може бути звільнена від виплати штрафу по кримінальній справи та цивільного позову по ній про відшкодуванні збитків компанії. Припустимо у людини діагностували гепатит с, на лікування потрібно приблизно 100 тис гривень, за людину може поклопотати благодійна організація.Дякую заздалегідь.



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина и временно оккупированные территории)
ответил 30.07.2013 22:08
ответ исправлен 30.07.2013 22:09

Ні. Повідомте джерело де Ви про це дізнались (бо питання просто так не виникають)?

За необхідності зможу допомогти у супроводженні Вашого питання, тощо.    


0
фото
Off-line Аргумент-Консалтинг, юридическая компания Содоль Андрей
юридическая компания
Киев
ответил 30.07.2013 18:08

Ні, законного шляху скасування відшкодування збитків та інших стягнень за рішенням суду, що набарло законної сили немає. Інше питання, у разі складного матеріального становища, можливе розстрочення виплат шляхом звернення із заявою до суду, що виніс рішення. В інших випадках, тільки домовленість із кредитором.


0
фото
Off-line Ненюк Андрій
адвокат
Киев
ответил 30.07.2013 17:43

Добрий день.

Підтримую колегу.

Звільнення від відбування покарання у вигляді штрафу за хворобою не можливо. Крім того, гепатиту С немає в переліку ахворювань, які є підставою для представлення в суди матеріалів про звільнення засуджених від дальшого відбуття покарання. 

Звільнення від виконання рішення суду про відшкодування збитків також не можливо, його можна тільки відстрочити на підставі ст.373 ЦПК України.


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 30.07.2013 17:12

Доброго дня і вам.

Нажаль, таких підстав не існує, можливе лише відтермінування стягнення, за рішенням суду.

Підстава: ЦПК. України.



Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Держпродспоживслужба
https://www.freelawyer.ua/user/119454
www.freelawyer.ua
Юрист - Антон Хохленко
https://www.freelawyer.ua/user/117524
www.freelawyer.ua
Перша консультація безкоштовна
https://www.freelawyer.ua/user/47325
www.freelawyer.ua
Юридична компанія HOLGROUP
http://holgroup.com.ua/
holgroup.com.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Захист і представництво
https://www.facebook.com/ribintsevss/?ref=bookmarks
www.facebook.com
Надійний радник та партнер
https://www.freelawyer.ua/user/116677
www.freelawyer.ua
Костромина Виктория
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009092178605
www.facebook.com
GIORDANY&PARTNERS LAW COMPANY
https://www.freelawyer.ua/user/107094
www.freelawyer.ua
Территория Закона
https://www.freelawyer.ua/user/11390
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?