Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Що мені робити в цій ситуації

29.07.2013 16:59

Доброго дня. У мене така ситуація. Я посварився зі своєю дружиною і ми розійшлися я познакомився з однією дівчиною 30р має 2 дітей і ми начали спільно проживати, на той момент в мене був суд кримінальний ст 185ч1 мені потрібні були гроші щоб відшкудувати потерпілому 6000 грн та витрати на адвоката та суд і всякі розходи 15000 грн. Я позичив у цієї дівчини та написав її розписку на 21000 грн що поверну в срок до 2 міс.

Одже коли закінчився суд, я поїхав на роботу. На той момент ми розійшлися, вона була дуже злою, захотіла щоб її вже повернути гроші. Я немав такої змоги, ось вона пішла в участок і написала на мене заяву що буцімто я виманив в неї ці гроші і якимось чином, деякі і покрав. Я приїхав назад і почав вияснювати ситуацію. Мене визвали на допит, я відмовився давати покази без адвоката. Згодом мій адвокат закрив цю заяву справу через прокуратуру; що нема фактів для порушиння криміналу бо на даний час ми проживали разом і вона знала на що ідуть кошти....

Я ішовши містом зустрів її і вона почала кидатися на мене, обзивати, казати відай мої гроші. В мене нема грошей ти мені виннен. Я її кажу що відам лиш у присутності адвоката та письмової розписки шо вона немає жодних притензій до мене. Вона не слухала, а провукувала мене щоб я її вдарив ну цього не відбулося я пішов ....

Я пішов до адвоката і сказав, що я хочу повернути її гроші, щоб він позвонив до неї і домовився про зустріч і обговориння цього питання. Він погодився, назвав суму щоб заплатити йому і сказав що потрібно розрахуватися зразу, тоді він починає працювати. Я розрахувався 3000 грн щоб владнати всі питання. Він позвонив до ней і запросив до себе нащо вона погодилася.

Через пару днів звонить до мене адвокат і каже, що зустріч відбулася але її не було, а був її адвокат і він сказав що передасть все сказане її і сказав, що мені потрібно прийти до нього. Я прийшов. Він каже що зразу ми не будем повертати всі гроші, а розтягнем на три місяці: перший 6000 грн, другий 6000 грн, третій 9000 грн. Щоб я склав договір погашення. Я написав його, він визвав опять її адвоката та й сказав, що я готовий розрахуватися але при одній умові, щоб вона принесла мою розписку, яку писав я її. І щоб вона написала сама власно ручно, що по погашенню боргу не буде мати до мене та в жодні копентентні органи притензій. Адвокат її сказав, що передасть її.

Мій адвокат перезвонив через день та спитав як і на коли вони думають прийти в офіс. Вони сказали на слідуючий день, але не прийшли і не звонили. Потім через парув днів позвонив мій адвокат і спитався чому не прийшли, але вони сказали, що щось там в них не получилося. Домовилися що через два дні зустрітися. І опять та сама картина - нікого не було ....Я не участвовал в тому коли мій адвокат звонив, коли зустрічався з її адвокатом і говорив. Біля офісу мого адвоката жеве мій знакомий і казав що коли другий раз мій адвокат зустрічався з її адвокатом, то була і вона, а мій адвокат каже що її не було ...

Пройшов тиждень, мій адвокат сказав щоб я приніс гроші (всі 21000 грн). Хай стойть в нього і він буде особисто розраховуватися. Я йому сказав, що є договір про те що я частинами маю давати, а не всю суму і приніс йому 6000грн на перший місяц. Пройшло вже 2 місяці вона так і не була ні її адвокат, ну принаймі так каже мій адвокат. І все звонить і каже щоб принести йому гроші, і тоді він буде настоювати на її адвоката і на неї щоб владнати все. Але я кажу йому що я з вами розрахувався повністю - дав на перший місяць погашення, навіщо я маю давати повну суму? Він каже що так треба, буцімто він знає як краще, що я мов не довіряю йому.

Я так думаю що вона знайшла підхід до мого адвоката. І вона з мойм адвокатом домовилися. Бо все якось мутно і каже щоб я не контактував з нею як побачу. Щоб розвертався і йшов геть. Підкажіть будь ласка що мені робити? Дякую...!Комментарии автора вопроса

29.07.2013 18:26      комментарий относится к Широбокова Светлана
Дякую за відповідь

29.07.2013 17:32      комментарий относится к Ненюк Андрій
Так довіряю але все щось мутно можливо я і помиляюся.так з нею особисто я пробував поспілкуватися але вона не адекватно себе вела отож розмова не получаласяВозможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина и временно оккупированные территории)
ответил 30.07.2013 01:38

Таке враження, що Ви самі собі вчинили проблеми, а тепер з ними і боретесь...буває.

Пропоную розставити всі крапки над "І" з Вашим адвокатом. Виплатити йому його гонорар за допомогу, розійтисть з ним миром і....прислухатись до подад моїх колег.

В мене є своє бачення на все Вами сказане, але то не предмет обговорення на форумі.

За необхідності зможу допомогти у супроводженні Вашого питання, тощо.


0
фото
Off-line Дмитрук Светлана
юрист
Николаев
ответил 29.07.2013 21:41

В данному  випадку, вважаю,  Вам необхідно звернутись до нотаріуса і  внести на депозит борг в сумі 21 тис.грн.  на ім"я кредитора.Нотаріус видасть Вам квитанцію про внесок. Про надходження  грошової суми нотаріус повідомить кредитора( дівчину, в якої Ви позичали грошові кошти)  і на її вимогу видасть належні їй грошові кошти. 

При цьому Ви не будете  турбуватись за "мутні " дії адвокатів та до  Вас  не буде вже однозначно претензій  по данному факту з боку правоохоронних органів та дівчини, яка Вам  позичила грошові кошти.


0
фото
Off-line Ненюк Андрій
адвокат
Киев
ответил 29.07.2013 17:41
ответ исправлен 29.07.2013 17:42

Запропонуйте Вашому адвокатові нехай організує спільну зустріч із Вашою колишньою, для передачі всієї суми. Наголосіть на тому, що гроші передасте особисто їй на зустрічі під розписку. Якщо адвокат не погодиться нехай пояснить у чому проблема.

Обов'язково документально зафіксуйте факт повернення коштів (або їх частини), та заберіть розписку. 


0
фото
Off-line Широбокова Светлана
юрист
Северодонецк
ответил 29.07.2013 17:33
ответ исправлен 29.07.2013 17:40

Ни в коем случае не возлагайте на кого-либо передачу денег, вы непосредственно должны сами передать ей деньги, она пересчитать и вернуть расписку, в чем сложности не пойму, не слушайте свего "адвоката", свяжитесь непосредственно с ней и для начала выясните что ваш адвокат ей наговорил, а потом скажите о вашей готовности сразу погасить вю сумму. Я не думаю что она будет упираться, или отказываться принять у вас деньги, главное не забыть забрать расписку. Неплохо было бы если она напишет на самой расписке - претензий не имею и поставит дату, подпиь, полность фио.


0
фото
Off-line Ненюк Андрій
адвокат
Киев
ответил 29.07.2013 17:15

А без адвокатів Ви з нею поговирити невзмозі? Визначіться для себе, Ви або довіряєте своєму адвокату, або ні.Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Юридическое профи...
https://www.freelawyer.ua/user/128676
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?