Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Нарушение ПДД

25.07.2013 23:45

Зупинили працівники ДАІ. Порушення - переїзд на заборонений сингал світлофора.
Підїіжаючи до першого світлофора, який світить в мою сторону (а він за поворотом, тобто я виїжаю на поворот і зразу світлофор) я їхав на допустимій швидкості і відповідно не зміг загальмувати - зелений закінчувався і я встигав на жовтий, щоб не створювати аварійну ситуацію (п. 8.11.ПДР (Водіям, які в разі ввімкнення жовтого сигналу або підняття регулювальником руки вгору не можуть зупинити транспортний засіб у місці, передбаченому пунктом 8.10 цих Правил, не вдаючись до екстреного гальмування, дозволяється рухатися далі за умови забезпечення безпеки дорожнього руху). Отже відповідно до п.1 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не могло бути розпочато у зв'язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.).

Як видно з малюнку, зустрічний світлофор стоїть далі (малюнок приблизний). ДАІшники зафіксували, що я вже виїхав на зустрічний світлофор на червоний: тобто поки я об'їжав поворот, виїхавши на зелений-жовтий, об'їхав поворот, в них вийшло, що я виїхав на червоний. Але не зафіксовано, на який я вїжав.
Зафіксували на відео.
В результаті маю на руках необхідні документи, де прописаний штраф (450 грн). В поясненні я написав, що підїжав до світлофора на зелений, але саму лінію пересік на жовтий, бо не встигав (що є правильно, щоб уникнути різкого гальмування).
І ще питання - у них відео дуже поганої якості, там видно, що просто виїжає чорна пляма (машина чорна) - номерів і т.п. не видно - чи можна стверджувати, що це відео не є доказом - може бути люба чорна машина?
Чи маю я шанси на позитивний для мене розвиток подій? Чи потрібно по судах щось платити?


Файл Безымянный.pngОтветы юристов

0
фото
Off-line Сукова Алина
юрист
Краматорск
ответил 26.07.2013 11:55

 В дополнение ответов коллег я бы Вам посоветовала написать жалобу на работников ГАИ на имя начальника инспекции, в которой подробно изложить неправомерность их действий (за такое их обыно хорошо "присуют"). Вопрос второй, указано ли на видео время записи события? - Если нет, то в этих жалобах можно указать на тот факт, что доказательства сфальсифицированы, однако, как правильно указывает Иван, - необходимо наличие двух свидетелей. 

 Кроме того, одним из популярных оснований для обжалования таких протоколов я вляется то, что работники ГАИ их заполняют прописью, что является нарушением и основанием для признания протокола недействиельным.


0
фото
Off-line Цебак Іван
адвокат
Львов
ответил 26.07.2013 10:05

вам варто найти 2 свідків які підтвердятьваші слова, 

відео не доказ, але суд візьме до уваги пртокол на підставі якого скали постанову на штраф 450 гр, і тому навіть бех їх відео у вас не має доказів, 

розумію презумцію невинності але суд на практиці в таке не вірить і тому беріть 2 свідків їх письмові свідчення, і контакти а у суді кажіть щоу разі неохідності викличете свідків 

на практиці в мене таке проходило і суд скасовував постанову


0
фото
Off-line Ненюк Андрій
адвокат
Киев
ответил 26.07.2013 09:08

Погоджусь із Середюком Богданом.

Якщо на відео неможна ідентифікувати ТЗ, то таке відео не може вважатися доказом скоєння порушення ПДР.

Якщо ви визнали, що перетнули стоплінію на жовте світло світлофора в протоколі та поясненнях, Ваші шанси оскаржити постанову дійсно незначні, хоча це не позбавляє Вас права на оскарження постанови.


0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина и временно оккупированные территории)
ответил 26.07.2013 03:28

Судовий збір не платиться у даній категорії справ (ст. 288 КУпАП). 

Відповідно до ст.288 КУпАП, постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржено у вищестоящий орган (вищестоящій посадовій особі) або в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд, у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України, з особливостями, встановленими цим Кодексом. Також даною статтею встановлено, що особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита. В мене щодо цього є навіть судова практика ВАС України ще з 2010 року.

Шанси у Вас примарні. Поясню чому. Стаття 63 Конституції України, визначає, що особа не несе відповідальності за відмову давати показання або пояснення щодо себе, членів сім'ї чи близьких родичів, коло яких визначається законом. 

Все питання в тому, що Ви визнали (підписались під цим) факт проїзду на жовтий (заборонений) сигнал світлофору, а тому в такій ситуації в суді Вам буде тяжко (майже не можливо) довести зворотнє, а всі інші питання похідні від головного "проїхав-порушив", тощо. Все залежатиме від того наскільки суддя повірить у Вашу чисту ангельсько-водійську душу.

Якщо я Вас не переконав і всеодно є бажання відчути виділення "адреналіну"....звертайтесь. :-)

За необхідності зможу допомогти у супроводженні Вашого питання, тощо.


0
фото
Off-line Бондарчук Вадим Володимирович
адвокат
Винница
ответил 25.07.2013 23:53

На мою думку Ви маєте всі шанси скасувати постанову ДАІ. Опишіть в деталях ситуацію, взнайте яка в світлофора частота відображення певного світлового сигнала, відміряйте відстань від першого світлофора до дублюючого і подавайте позов до суду. Щодо відеозйомки то вона не буде доказом того що саме це Ви їхали, оскільки на ній не видно розпізнавальних знаків маишини - якщо Ви вірно все пишете.Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?