Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Чи можна стягнути 15 000 грн. за вину держави? (52,53-1,96,96 КУпАП, 55 - до чиновників)

22.07.2013 10:39

Мій дядько провів експертизу будівництва свого сусіда (по проектній документаці) де було виявлено порушення кількох норм ДБН, і тому інше. До того виїжзджала комісія на чолі з головою сіль. ради - той явно бачив розбіжності не тільки в будівельних документах але й того що сусід здійснив самозахват території сіль. ради та побудував там кам’яний мур разом з сіткою. Рішенням сіль.ради було зобов’язано громадянина А знести мур та сітку в місячний термін - однак цього не було зроблено (2008,2009 р.), також факт побудови кам’яного муру та сітки являється перешкодою в вільному проході до кінця вулиці (близько 100 м), є звернення 10 чоловік (голів вулиць) до сіль.ради після чого ще раз було зобов’язано гр. А знести самобуди, однак усі ці листи це фікція діяльності сіль.ради - той (голова -Б) явно кришує гр. А.

Що було зроблено : 1) є висновки обласного управління ДАБК про порушння кількох норм ДБН
2) 7 відповідей на листи (звернення) громадян, 3 - без відповіді до голови села
3) звернення до прокуратури 3 шт. 2- без відповіді
4) оплачена експертиза близько 5 тис. грн.
5) є лист ДЗК що у гр. А відсутній держ . акт на землю, будь-які права та де здійснено самозахват території сіль ради.
6)послуги адвоката що готовив позов (однак недавно виїхав в США)
* Адмін. позов майже готовий, в частині стягнень я написав що фактичні витрати (експертизи, тех. документації) + моральна шкода та нервовий зрив (є довідка ЛКК) за бездіяльність влади слід компенсувати з державного бюджету, чи буде це реально зробити (хоча б в частині компенсації витрат)?
** Є ще стаття (не памятаю - підскажіть) про позовну давність відносно адмін. правопорушення - 2 місяці, але дане адмін. правопорушення досі триває (не припинено) тобто в судді буде мотивація стягнути з гр. А в держ. бюджет кошти та зобов’язати знести самобуди ?Комментарии автора вопроса

23.07.2013 20:57      комментарий относится к Bogdan Serdyuk
пан Богдан, а хіба суддя виносячи рішення не керується як мінімум 2-3 статтями тогож КАС, КУпАП ?,
тут 2-3 представника контролюючих відомств будуть 3-ми особами що підтвердять наведені факти у позові (чому ви вирішили що це грішне і праведне - в частині покарання, адмін кодекс і органи мають виховувати "грішну" поведінку громадянина) ? Сам позов про порушення громадянином "А" кількох статей адмін. кодексу про правопорушення буде спрямований до голови сіль ради за бездіяльність, та зобов’язання усунити державним коштом самобуди, бо якщо суд не зобов’яже то ми самі підемо з молотками і будемо зносити (тут криміналу не має - і самобуд не приватна власність гр. А).

22.07.2013 11:31      комментарий относится к Гутгарц Дмитрий
Тоді даю пояснення: дядько позивач + 2 громадянина, я представник за довіреністю від дядька, відповідач - гр "а" (порушник), третя особа: районна прокуратура та контролюючі відомства
або так:
позивач дядько +2 громадянина чиї інтереси також порушено , я представник за довіреністю
відповідач: районна прокуратура, сільська рада. 3-ті сторони: контролюючі органи в сфері землеустрою та будівництва

тут дійсно сказати важко, треба щоб у будь якому випадку гр "а" був притягнений до відповідальності, але прокуратура і сіль рада прикривають його доти поки ми самі не подамо позовОтветы юристов

0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина и временно оккупированные территории)
ответил 23.07.2013 23:28

Запитання до Вас: Ви вмієте грати у шахи?

Якщо Ваша відповідь "Ні" то вчитись доведеться довго, дуже довго, а якщо "Так" то таке враження, що мат опоненту Ви хочете поставити у два ходи.....  Чи можливий мат у два ходи, це-питання риторичне.....кожен шахіст (навіть не професіонал) Вам скаже, що НІ....мінімум три ходи має бути зроблено (дитячий мат)!

Судовий процес сам по собі (по складних, заплутаних процесах) то це складна шахова партія і дивлячись на кількість епізодів, що "намотані" по клубку Вашої ситуації ця гра може тривати і 20 і 40 ходів, тощо.....а Ви хочете "зрізати" дорогу і до успіху дістатися миттєво. В нашій державі це НЕ можливо! З кожним роком кількість ходів лише добавляється! Тепер розумієте логіку і хід моїх думок?

Дещо про себе. Зазначу, що мій основний напрямок роботи це-судова (претензійно-позовна) діяльність і все що з нею може бути пов'язано! Цим я активно і безперервно займаюся 15 років і повірте Вашу ситуацію (навіть з Ваших слів) оцінив майже миттєво (хоча накручена і перекручена навіть не заглядаючи в документи...а там ще може бути гірше). А тепер подивіться скільки юристів залишило відповідей на Ваше питання тут і скільки на суміжних з Вашим питанням ...відчуйте різницю. Бо Ваше питання складне навіть для розуміння його суті, а не те щоб відповіді на нього і ніхто не хоче лишній раз "заморочувати свою голову" головоломкою. А суддя теж юрист...і поведінка в нього буде аналогічною даному форуму..... :-(

Нічого особистого, лише юриспруденція.

З надією на порозуміння.

За необхідності зможу допомогти у супроводженні Вашого питання, тощо.


0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина и временно оккупированные территории)
ответил 22.07.2013 14:15
ответ исправлен 22.07.2013 14:19

З Вашого зверненя вбачається, що перемішано і грішне і правидне, і те що потрібно і те що не потрібно....одним словом у своєму позові у Вас щонайменше їх чотири. За таких умов (більш ніж впевнений) суддя не стане навіть вникати в обставини Вашої справи (говорю з практики, а не з вітру). Просто можете "завалити" все міроприємство з самого "початку". Якщо Ви затіяли війну з державою (з маленької букви), то потрібно починати з оскарження в суді дій і бездіяльності кожно з держ.органів, що неналежно здійснював та/або здійснює свою діяльність. Рішення по вказаних скаргах і позовах мають набрати законної сили. Потім цивільний позов щодо Вашого опонента (з певними, а не захмарними вимогами), а вже потім і як наслідок всіх Ваших судових тяганин (по рішеннях, що на той час наберуть законної сили) десь так роки через 3-4, позов про стягнення з бідної держави хоч чого небуть ..... В такому разі (як я зазначив) у Вас є невеличкі шанси, як відповідь на Ваше звернення.

Це не сарказм, а жорсткі реалії корупційного сьогодення в державі (що пишеться з маленької букви).... :-)

P.S.: Ваш адвокат, мабуть, знав відповідь на дане питання-проблему....тому і не залишився в "д"ержаві і вже знаходиться в США. 

За необхідності зможу допомогти у супроводженні Вашого питання, тощо.


0
фото
Off-line Гутгарц Дмитрий
адвокат
Киев
ответил 22.07.2013 11:43

Якщо позов до громадянина А, то це - цивільний процес з вимогою знести мур, та відшкодувати збитки якщо до органів влади, то це - адміністративний процес з вимогою зобов'язати вчинити певні дії та відшкодувати моральні та матеріальні збитки.


0
фото
Off-line Гутгарц Дмитрий
адвокат
Киев
ответил 22.07.2013 11:19

В Вашому адміністративному позові, хто є Позивачем та Відповідачем? До адміністративної відповідальності особу має притягнути не інший громадянин, а посадова особа уповноваженого органу влади. З Вашого запитання не зовсім зрозуміло,  чи є притягнення громадянина А до адмінвідповідальності однією з позовних вимог? Якщо не бачити документи, виходити виключно з Ваших пояснень, то на певну компенсацію владою Ваших страждань претендувати можна.Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?