Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Вклеювання фото в паспорт при досягненні відповідного віку

13.05.2014 12:04

Доброго дня. Прийшов я сьогодні здавати паспорт в паспортний стіл для вклеювання фото при досягненні 45 річного віку і мені сказали, що необхідно сплатити спочатку 25 грн. На мою вимогу пояснити за що саме я маю сплатити цю суму мені порадили звернутись за поясненням в сусідній кабінет, де пояснили що це згідно з чинним законодавством. Знаючи, що це не так я попросив показати де це написано. Після цього мені відповіли: «Добре, значить ви відмовляєтесь платити». Забрали паспорт, 2 фото і сказали прийти через 10 днів. Я також обурився: чому через 10, а не 5 днів, але подякував і пішов. А лише потім я задумався чи тепер взагалі я зможу забрати паспорт? Адже ніякої заяви я не писав і ніякого реєстраційного запису ніхто не робив. Як мені діяти далі? Підкажіть будь ласка.





Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Костромина Виктория
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 13.05.2014 13:29

на всякий случай напишите заявление и зарегистрируйте его - время выполнения 5 дней



с ув. Костромина Виктория , тел. 067-392-07-61, 050-208-41-00, 063-511-80-99, kostromina.uryslygi@ukr.net, частные консультации - платные
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Гладилина Алена
юрист
Киев (также Полтава)
ответил 13.05.2014 12:24

У відповідності з Наказу МВС України від 13.04.2012 № 320.

3.1. Третя і п'ята сторінки паспорта передбачені для вклеювання в паспорт додаткових фотокарток при досягненні особою віку 25 або 45 років.

3.2. Для вклеювання фотокартки при досягненні громадянином відповідного віку особа протягом місяця подає працівнику територіального підрозділу за місцем проживання паспорт і дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому нею віку та вимогам абзацу п’ятого пункту 1.3 розділу І цього Порядку.

Вклеювання до паспорта фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку проводиться у п’ятиденний строк.

Відповідно з п. 15 ПОЛОЖЕННЯ про паспорт громадянина України заствердженого Постановою Верховної Ради України від 26 червня 1992 року N 2503-XII 

Для вклеювання до паспорта нових фотокарток при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку подаються паспорт і дві фотокартки зазначеного розміру. 

так що зверніться у пятиденній срок!!!


0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 13.05.2014 12:21

Прийдите в паспортный стол, напишите заявление о замене фото и зарегистрируйте его.



Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Ваш юрист
https://www.freelawyer.ua/user/86974
www.freelawyer.ua
Захист і представництво
https://www.facebook.com/ribintsevss/?ref=bookmarks
www.facebook.com
ЗАЩИТА В УГОЛОВНОМ ДЕЛЕ
https://www.freelawyer.ua/user/418
www.freelawyer.ua
GIORDANY&PARTNERS LAW COMPANY
https://www.freelawyer.ua/user/107094
www.freelawyer.ua
Территория Закона
https://www.freelawyer.ua/user/11390
www.freelawyer.ua
Адвокат Герус Роман Недвижимость
https://www.freelawyer.ua/user/116349
www.freelawyer.ua
Юрист - Антон Хохленко
https://www.freelawyer.ua/user/117524
www.freelawyer.ua
Перша консультація безкоштовна
https://www.freelawyer.ua/user/47325
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Держпродспоживслужба
https://www.freelawyer.ua/user/119454
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?