Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Земельный налог

08.05.2014 14:40

Здравствуйте, если есть такая возможность, хотел бы проконсультироваться насчет земельного права.

Есть земельный участок в садоводческом товариществе 12 соток, приватизирован в апреле 2012, но как-то так вышло, что мы не платили 2012,2013 год налог на землю, так как думали что надо платить в саду, а выяснилось позже, что теперь платится лично налоговой.

В налоговой говорят, что необходима регистрации для начала оплат земельного налога, но если не регистрируешься, то оплату не требуют, так как я не зарегистрирован.

Вопрос: стоит ли регистрироваться в приницпе, и что будет если я зарегистрируюсь и начну патить, будет ли пеня и штраф за неоплаченный период? Спасибо большое!





Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 08.05.2014 17:33

Доброго дня!  Передусім ст. 281 ПКУ встановлено пільги щодо сплати податку для фізичних осіб. Пільговиків небагато. Це, зокрема, інваліди першої і другої групи; фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей; пенсіонери (за віком); ветерани війни;, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Щодо фізичних осіб,власників землі, то для них суми податку нараховують органи ДПС, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про сплату податку.

Дані державного земельного кадастру є підставою для нарахування земельного податку (п. 286.1 ст. 286 ПКУ). Земельний кадастр містить сукупність відомостей і документів про місце розташування та правовий режим земельних ділянок, їх оцінку, класифікацію земель, кількісну та якісну характеристики, розподіл серед власників землі та землекористувачів.

Якщо земельні ділянки приватизовані громадянами-членами садівничого товариства і кожен громадянин отримав державний акт та при цьому такі земельні ділянки виведені (з відповідним відображенням такого виведення в органах Держземкадастру) зі складу земель товариства, такі громадяни зобов’язані перебувати на обліку в податковому органі за місцем розташування земельної ділянки та самостійно сплачувати земельний податок до бюджету.

Отже, зареєструйтесь як платник податку, Податкова сама здійнисть нарахування податку. Відповідальність за несплату настає за умови, що вам було надіслано чи вручено податкове -повідомлення рішення,а податок ви не сплатили за цим повідомленням-рішенням.



Підписуйтесь! Більше відповідей на персональній сторінці https://www.facebook.com/ribintsevss // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 08.05.2014 14:49

Стоит регистрироваться, поскольку могут привлечь к ответственности за не регистрацию.

За предыдущий период возможно применение штрафных санкций.



Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Перша консультація безкоштовна
https://www.freelawyer.ua/user/47325
www.freelawyer.ua
GIORDANY&PARTNERS LAW COMPANY
https://www.freelawyer.ua/user/107094
www.freelawyer.ua
Территория Закона
https://www.freelawyer.ua/user/11390
www.freelawyer.ua
Держпродспоживслужба
https://www.freelawyer.ua/user/119454
www.freelawyer.ua
Захист і представництво
https://www.facebook.com/ribintsevss/?ref=bookmarks
www.facebook.com
Адвокат Герус Роман Недвижимость
https://www.freelawyer.ua/user/116349
www.freelawyer.ua
Ваш юрист
https://www.freelawyer.ua/user/86974
www.freelawyer.ua
ЗАЩИТА В УГОЛОВНОМ ДЕЛЕ
https://www.freelawyer.ua/user/418
www.freelawyer.ua
Надійний радник та партнер
https://www.freelawyer.ua/user/116677
www.freelawyer.ua
Адвокат в уголовном деле
https://www.freelawyer.ua/user/26044
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?