Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Расторжение договора дарения.

18.04.2014 22:08

На основании чего можно расторгнуть договор дарения между мамой и дочерью комерческого помещения? Если с момента сделки прошло четыре года?



Комментарии автора вопроса

18.04.2014 22:10
Возможно ли решение вопроса через суд?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 20.04.2014 13:50
Через суд можно признать договор недействительным или притворным (заменяющим другую сделку). Наймите юриста, чтобы выбрать основания для такого иска и подобрать необходимые для суда доказательства.
0
фото
Off-line Гилис Виталий
юрист
Ровно
ответил 19.04.2014 22:03

Ваш вопрос требует изучения документов и обстоятельств. Задача нестандартная, но не уникальная.


0
фото
FIND
Off-line Костромина Виктория
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 19.04.2014 01:19

для этого должны быть веские причины как указали коллеги - так что это скорее всего для вас нереально



С уважением Костромина Виктория, тел.067-392-07-61, 050-208-41-00, 063-511-80-99, kostromina.uryslygi@ukr.net, ЧАСТНЫЕ КОНСУЛЬТАЦИИ - ПЛАТНЫЕ ; стоимость - зависит от вопроса
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Иваненко Мария
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 18.04.2014 23:45

А почему возникла такая идея, есть веские основания ? Все-таки не чужие люди, должна быть серьезная причина. Нужно знать всю ситуацию, а потом делать выводы и что можно сделать:). На данном этапе срок исковой давности в 1 год давно истек. А дальше надо смотреть по ситуации:).


0
фото
Off-line Цебак Іван
адвокат
Львов
ответил 18.04.2014 23:19

колеги пишіть вірно по закону, але ...

недавно ВСУ прийняв рішення де вказав, що якщо за договром дарування обдарований надав кошти. майно, посмлуги чи щось інше то такий договрі дарування є недійсний, 

подумайте ... :)

готовий підійти до вашого питання не стандартно і зробити не можливе, можливм 

але памятатйте ми юристи а не чарівники

всього найкращого


0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 18.04.2014 22:52

Согласен с коллегой.

Это практически не реально.

Гражданский кодекс говорит следующее:

Стаття 726. Правові наслідки порушення обдаровуваним обов'язку на користь третьої особи

1. У разі порушення обдаровуваним обов'язку на користь третьої особи дарувальник має право вимагати розірвання договору і повернення дарунка, а якщо таке повернення неможливе, - відшкодування його вартості.

Стаття 727. Розірвання договору дарування на вимогу дарувальника

1. Дарувальник має право вимагати розірвання договору дарування нерухомих речей чи іншого особливо цінного майна, якщо обдаровуваний умисно вчинив злочин проти життя, здоров'я, власності дарувальника, його батьків, дружини (чоловіка) або дітей.

Якщо обдаровуваний вчинив умисне вбивство дарувальника, спадкоємці дарувальника мають право вимагати розірвання договору дарування.

2. Дарувальник має право вимагати розірвання договору дарування, якщо обдаровуваний створює загрозу безповоротної втрати дарунка, що має для дарувальника велику немайнову цінність.

3. Дарувальник має право вимагати розірвання договору дарування, якщо внаслідок недбалого ставлення обдаровуваного до речі, що становить культурну цінність, ця річ може бути знищена або істотно пошкоджена.

{Частина третя статті 727 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2518-VI від 09.09.2010}

4. Дарувальник має право вимагати розірвання договору дарування, якщо на момент пред'явлення вимоги дарунок є збереженим.

5. У разі розірвання договору дарування обдаровуваний зобов'язаний повернути дарунок у натурі.

Стаття 728. Позовна давність, що застосовується до вимог про розірвання договору дарування

1. До вимог про розірвання договору дарування застосовується позовна давність в один рік.


0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 18.04.2014 22:22
Це практично не можливо! Договір дарування у визначених законом випадках можна розірвати упродовж року. У дарувальника зараз є (теоретично) право подати до суду позов про визнання договору даруванняне дійсним, але шанси - близькі до нуля.

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?