Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

какую социальную помощь от государства я могу получать?

28.06.2013 15:02
Здравствуйте мне 27 лет,я проживаю в квартире которую приобрела в кредит,у меня на содержании находится бабушка 84 лет и дочка з лет,я являюсь одинокой мамой,больше родственников нет,имею ли я право на какую то помощь от государства,если я получаю зарплату 1300гривен а бабушка пенсию 1040гривен? КАК ОФОРМИТЬ СОЦ, ПОМОЩЬ???Доступные специалисты в области конституционного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Давидюк Оксана Леонидовна
юрист
Киев
ответил 28.06.2013 19:13

Відповідно до ЗУ "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім"ям" право на державну соціальну допомогу мають малозабезпечені сім"ї, або одинокі особи, чи кілька осіб, які проживають разом і об'єднанні законними правами та обов'язками щодо утримання та які з поважних або незалежних від них причин мають середньомісячний сукупний доход нижчий від встановленого законодавством прожиткового мінімуму для сім"ї.
Розмір допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для сім"її та її середньомісячним сукупним доходом, але не може бути більшим, ніж 75 відсотків від рівня забезпечення прожиткового мінімуму для сім'ї. Державна соціальна допомога малозабезпеченій сім'ї призначається на шість місяців з місяця звернення.
Заява про надання державної соціальної допомоги подається уповноваженим представником сім'ї, де дається згода сім'ї на збір інформації про неї, про її власність, доходи та майно.
До заяви про надання державної соціальної допомоги додаються:
документ, що посвідчує особу;
довідка про склад сім"ї;
декларація про доходи та майно осіб, які входять до складу сім'ї(заповнюється на підставі довідок про доходи сім"ї за шість місяців, що передують місяцю звернення).
 При оформленні соц. допомоги малозабезапеченим сім"ям враховуються й інші обставини, окрім описаних Вами, а також сукупність обставин.
А саме:
Державна соціальна допомога не призначається якщо:
працездатні члени малозабезпеченої сім"ї не працюють, не служать, не вчаться за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації протягом трьох місяців, що передують місяцю звернення за призначенням державної соціальної допомоги (крім осіб, як в установленому порядку визнані безробітними та за інформацією центрів зайнятості не порушують законодавство про зайнятість щодо сприяння своєму працевлаштуванню; осіб, які доглядають за дітьми до досягнення ними трирічного віку або за дітьми, які потребують догляду протягом часу, визначеного у медичному висновку лікарсько-консультативної комісії, але не більше ніж до досягнення ними шестирічного віку; осіб, які доглядають за інвалідами І групи або дітьми-інвалідами віком до 18 років, а також за особами, які досягли 80-річного віку);
під час обстеження матеріально-побутових умов сім'ї з'ясовано, що малозабезпечена сім'я має додаткові джерела для існування, не зазначені у декларації про доходи та майно;
особи, які входять до складу малозабезпеченої сім'ї, протягом 12 місяців перед зверненням за наданням державної соціальної допомоги здійснив покупку або оплатив послуги на суму, яка на час звернення перевищує 10-кратну величину прожиткового мінімуму для сім'ї;
у власності чи володінні малозабезпеченої сім'ї є друга квартира (будинок) за умови, що загальна площа житла перевищує 21 квадратний метр на одного члена ciм'ї та додатково 10,5 квадратного метра на сім'ю, чи більше одного автомобіля, транспортного засобу (механізму);
у власності чи володінні малозабезпеченої сім'ї (крім; сімей, що складаються лише з дітей та осіб, які досягли 65-річного віку або є інвалідами І та ІІ групи, та сімей, в яких є діти-інваліди), є земельна ділянка площею понад 0,6 га, крім випадків, коли така земельна ділянка з незалежних від сім'ї причин не приносить дохід.

Органи соціального захисту населення для мети цього Закону мають право користуватися всіма офіційними джерелами інформації, в тому числі і інформацією органів державної податкової адміністрації. 
Забезпечення прожиткового мінімуму для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім"ям у 2013 році встановлюється відповідно до ЗУ «Про Державний бюджет України на 2013 рік» від 06.12.2012 


0
фото
Off-line Белинская Оксана
юрист
Сумы
ответил 28.06.2013 16:10
ответ исправлен 28.06.2013 17:37

Ну я так и сказала, Николай, все зависит от того как себя чувствует ребенок, сколько зарабатывает отец официально. Жена тоже может подать на алименты как мать до достижения ребенком 3 года.


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 28.06.2013 16:06
этот ответ относится к Белинская Оксана

Не всегда алименты больше пособия одинокой матери.


0
фото
Off-line Юрченко Діана
юрист
Ужгород
ответил 28.06.2013 15:57

Доброго дн! З даного питання Вам краще звернутися в Управління праці та соціальної політики за місцем вашої регістрації! Вони дадуть Вам вичерпну інформацію .


0
фото
Off-line Белинская Оксана
юрист
Сумы
ответил 28.06.2013 15:37
ответ исправлен 28.06.2013 15:38

И еще дополню: Ваш ребенок может получать алименты от отца. Это если самые маленькие суд установит, то это будет 30% от прожиточного минимума. А можно и по крупней в твердой денежной форме к примеру.

С уважением Оксана Белинская : 066 191 08 17


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 28.06.2013 15:05

Здравствуйте.

Обратитесь в управление труда и соц. защиты населения, по месту вашей регистрацииNebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:
Мы рекомендуем
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?