Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Вероятность попасть под амнистию психически больному

04.04.2014 15:02

здравствуйте!!! скажите пожалуйста мой муж сидит 4.4 года дали ему 7 лет по статье 187 ч.2. человек психически больной и лечения он не получает. попадает ли он под амнистию которая должна быть в 2014году.спасибоКомментарии автора вопроса

08.04.2014 22:37      комментарий относится к Ярмак Сергей
спасибо!!!! когда будете знать попадает ли муж под нее, дадите знать пожалуйста

08.04.2014 12:23      комментарий относится к Ярмак Сергей
спасибо!!!! думаю Ваши советы пригодятся

06.04.2014 01:05      комментарий относится к Ярмак Сергей
я слышала, что вроди уже приняли этот закон???!!!! а есле говорить об условно досрочном нужны ли какий то документы? есле да то какие спасибоДоступные специалисты в области конституционного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Ярмак Сергей
адвокат
Харьков
ответил 08.04.2014 18:42

Закон "Об амнистии" принят сегодня, но еще не опубликован.


0
фото
Off-line Ярмак Сергей
адвокат
Харьков
ответил 06.04.2014 12:34
Стаття 81 Кримінального кодексу України.  Умовно-дострокове звільнення від відбування покарання

1. До осіб,  що відбувають покарання у виді виправних  робіт, службових   обмежень   для  військовослужбовців,  обмеження  волі, тримання  в  дисциплінарному  батальйоні  військовослужбовців  або позбавлення   волі,   може   бути   застосоване  умовно-дострокове звільнення   від   відбування   покарання.   Особу    може    бути умовно-достроково звільнено повністю або частково і від відбування додаткового покарання.

2. Умовно-дострокове звільнення від відбування покарання може бути   застосоване,   якщо   засуджений   сумлінною  поведінкою  і ставленням до праці довів своє виправлення.
3. Умовно-дострокове звільнення від відбування покарання може бути застосоване після фактичного відбуття засудженим:
1) не менше половини строку покарання,  призначеного судом за злочин невеликої або середньої тяжкості,  а також  за  необережний тяжкий злочин;
2) не менше двох третин строку покарання,  призначеного судом за умисний тяжкий злочин чи необережний особливо тяжкий злочин,  а також  у  разі,  якщо  особа  раніше  відбувала  покарання  у виді позбавлення волі за умисний  злочин  і  до  погашення  або  зняття судимості знову вчинила умисний злочин,  за який вона засуджена до позбавлення волі;
3) не менше  трьох  чвертей  строку  покарання,  призначеного судом  за  умисний  особливо  тяжкий  злочин,  а  також покарання, призначеного особі,  яка раніше  звільнялася  умовно-достроково  і знову   вчинила   умисний   злочин   протягом  невідбутої  частини покарання.
4. У  разі  вчинення  особою,  до   якої   було   застосовано умовно-дострокове  звільнення  від відбування покарання,  протягом невідбутої частини  покарання  нового  злочину  суд  призначає  їй покарання  за  правилами,  передбаченими  статтями  71  і 72 цього Кодексу.

Стаття 154 Кримінально-виконавчого кодексу України. Порядок дострокового звільнення від відбування покарання.

1. Амністія застосовується законом до громадян, засуджених судами України, незалежно від місця відбування ними покарання.
2. Відносно засудженого, представленого до помилування органом або установою виконання покарань, відповідне клопотання подається у порядку, встановленому законодавством.
3. Щодо засудженого, відносно якого відповідно до статей 81, 82 Кримінального кодексу України може бути застосоване умовно-дострокове звільнення від відбування покарання або заміна невідбутої частини покарання більш м'яким, орган або установа виконання покарань надсилає подання до суду у порядку, встановленому кримінально-процесуальним законодавством. Адміністрація органу або установи виконання покарань  після відбуття засудженим установленої Кримінальним кодексом України частини строку покарання зобов'язана в місячний термін розглянути питання щодо можливості представлення його до умовно-дострокового звільнення від відбування покарання або до заміни невідбутої частини покарання більш м'яким.
4. Подання про звільнення від відбування покарання внаслідок психічної хвороби надсилається до суду начальником органу або установи виконання покарань. Разом з поданням до суду направляються висновок спеціальної психіатричної експертної комісії й особова справа засудженого.
5. Подання про звільнення від відбування покарання внаслідок іншої тяжкої хвороби надсилається до суду начальником органу або установи виконання покарань. Одночасно з поданням до суду направляються висновок медичної або лікарсько-трудової експертної комісії й особова справа засудженого. У поданні вказуються дані, які характеризують поведінку засудженого під час відбування покарання.
6. У разі визнання інвалідом першої або другої групи особи, засудженої до громадських робіт або обмеження волі, орган чи установа виконання покарань надсилає подання до суду про його дострокове звільнення від відбування покарання. Разом з поданням до суду направляється висновок лікарсько-трудової експертної комісії.
7. У разі відмови суду щодо умовно-дострокового звільнення від відбування покарання або заміни невідбутої частини покарання більш м'яким повторне подання в цьому питанні щодо осіб, засуджених за тяжкі і особливо тяжкі злочини до позбавлення волі на строк не менше п'яти років, може бути внесено не раніше як через один рік з дня винесення постанови про відмову, а щодо засуджених за інші злочини та неповнолітніх засуджених - не раніше як через шість місяців.
8. Особи, звільнені від відбування покарання з випробуванням або в порядку заміни невідбутої частини покарання більш м'яким, якщо вони були направлені у місця обмеження волі або позбавлення волі у випадках, передбачених законом, можуть бути знову подані до умовно-дострокового звільнення від відбування покарання або заміни невідбутої частини покарання більш м'яким не раніше як через один рік з дня винесення ухвали про направлення у місця обмеження волі або позбавлення волі.


0
фото
Off-line Ярмак Сергей
адвокат
Харьков
ответил 04.04.2014 15:16
ответ исправлен 04.04.2014 15:18

О том, подпадает ли Ваш муж под категорию лиц к которым может быть применена амнистия, можно будет с уверенностью сказать лишь после принятия Закона Украины "Об амнистии". Но, в отношении него уже можно рассматривать вопрос об условно-досрочном освобождении, т.к. до отбытия 2/3 назначенного наказания осталось немного больше 2,5 месяцев.


0
фото
Off-line Баринов Денис
адвокат
Харьков
ответил 04.04.2014 15:10

За всю свою практику я ни разу не видел, чтобы квалифицированный разбой попадал под амнистию


0
фото
Off-line Влащук Владимир
адвокат
Николаев
ответил 04.04.2014 15:10

На этот вопрос можно ответить после принятия и публикации закона.Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?