Консультируйтесь с юристами со всей Украины онлайн
Получите одновременно до 30 мнений от лучших специалистов права
Украина

Налоговая скидка за обучение

03.04.2014 22:59
Сергей

Здравствуйте! Проконсультируйте пожалуйста. На днях узнал что можна вернуть определённый % денег потраченных на учёбу.
Я начал учится заочно в 2011г. заканчиваю в 2014г. (скрин договора добавил) Я могу вернуть сейчас определённый % денег за все 3 года моего обучения? 
Чеки об оплате стоимости обучения за весь период у меня есть, справки о доходах за 2011, 2012, 2013 года тоже есть..
Подавать документы как я понял нада в налоговую по месту прописки? а в какой период? сейчас можна (апрель 2014)? Если нет то когда?
Зарание спасибо!





Ответы юристов

0
фото
Off-line Тамошюнас Андрей
адвокат
Харьков
ответил 07.04.2014 23:43

Согласен с Денисом!

То, о чем Вы говорите, называется "налоговая скидка", но п.п.166.4.3. п.166.4. ст.166 НКУ запрещает переносить право на налоговую скидку на следующие отчетные периоды! Т.е. воспользоваться Вы можете только НС за 2013 год!


0
фото
Off-line Мельник Алексей
адвокат
Киев
ответил 04.04.2014 00:09

нет


0
фото
Off-line Прядко Денис
адвокат
Запорожье
ответил 03.04.2014 23:59

Ви маєте право повернути % коштів сплачених у 2013 році за навчання.

підп. 14.1.170.ст. 14 Податкового кодексу України податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених цим Кодексом;

підп. 166.3.3. ст. 166 Податкового кодексу України суму коштів, сплачених платником податку на користь закладів освіти для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім'ї першого ступеня споріднення, який не одержує заробітної плати. Така сума не може перевищувати розміру доходу, визначеного в абзаці першому підпункту 169.4.1 пункту 169.4 статті 169 цього Кодексу, в розрахунку на кожну особу, яка навчається, за кожний повний або неповний місяць навчання протягом звітного податкового року;

Подавати документи необхідно за місцем реєстрації. Зараз можливо подати.


Доступные специалисты в области налогового права

Рыбинцев Сергей
PREMIUM
On-line Рыбинцев Сергей
750 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат WhatsApp Чат WhatsApp
Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp




Реклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир

Адвокат, корпоративный юрист
Адвокат, корпоративный юрист

Нотариус Майдыбура. Киев.
Нотариус Майдыбура. Киев.



Категории вопросов




x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций