Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Кража несовершеннолетним

20.03.2014 13:16
Какую ответственность несет мой несовершеннолетний сын(15 лет) совершивший групповую кражу (два велосипеда)вдвоем с 21-летним товарищем

Комментарии автора вопроса

20.03.2014 13:18
прошу прокомментировать мой вопрос юристов по делам несовершеннолетних



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Лапин Александр
адвокат
Киев
ответил 20.03.2014 22:01
ответ исправлен 20.03.2014 23:08

Вашого сина можливо звільнити від покарання на підставі ст. 97 та ст. 105 КК України лише якщо кримінальне провадження здійснюється за ч.2 ст. 185 КК України.

Якщо він притягується за ч.3 ст. 185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у жило, інше приміщення чи сховище), то він буде відповідати на загальних підставах (з урахуванням що він неповнолітній), тобто може отримати судимість в межах санкції ч.3 ст. 185 КК України. Якщо ваш син раніше не судимий то як правило це умовний термін.

Адвокат А.Лапин 


0
фото
Off-line Боровець Сергій
юрист
Ровно
ответил 20.03.2014 16:08

його має бути звільнено від кримінальної відповідальность по ст. 105 КК, тобто із застосуванням примусовиз заходів виховного характеру. А щоб вид заходів був не досить суворим, порадив би найняти адвоката


0
фото
Off-line Радченко Александр
адвокат
Киев
ответил 20.03.2014 13:37
Стаття 105 Кримінального кодексу України. Звільнення від покарання із застосуванням примусових заходів виховного характеру 1. Неповнолітній, який вчинив злочин невеликої або середньої тяжкості, може бути звільнений судом від покарання, якщо буде визнано, що внаслідок щирого розкаяння та подальшої бездоганної поведінки він на момент постановлення вироку не потребує застосування покарання. 2. У цьому разі суд застосовує до неповнолітнього такі примусові заходи виховного характеру: 1) застереження; 2) обмеження дозвілля і встановлення особливих вимог до поведінки неповнолітнього; 3) передача неповнолітнього під нагляд батьків чи осіб, які їх заміняють, чи під нагляд педагогічного або трудового колективу за його згодою, а також окремих громадян на їхнє прохання; 4) покладення на неповнолітнього, який досяг п'ятнадцятирічного віку і має майно, кошти або заробіток, обов'язку відшкодування заподіяних майнових збитків; 5) направлення неповнолітнього до спеціальної навчально-виховної установи для дітей і підлітків до його виправлення, але на строк, що не перевищує трьох років. Умови перебування в цих установах неповнолітніх та порядок їх залишення визначаються законом.

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Адвокат в уголовном деле
https://www.freelawyer.ua/user/26044
www.freelawyer.ua
Ваш юрист
https://www.freelawyer.ua/user/86974
www.freelawyer.ua
GIORDANY&PARTNERS LAW COMPANY
https://www.freelawyer.ua/user/107094
www.freelawyer.ua
Территория Закона
https://www.freelawyer.ua/user/11390
www.freelawyer.ua
Перша консультація безкоштовна
https://www.freelawyer.ua/user/47325
www.freelawyer.ua
Костромина Виктория
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009092178605
www.facebook.com
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Захист і представництво
https://www.facebook.com/ribintsevss/?ref=bookmarks
www.facebook.com
ЗАЩИТА В УГОЛОВНОМ ДЕЛЕ
https://www.freelawyer.ua/user/418
www.freelawyer.ua
Юрист - Антон Хохленко
https://www.freelawyer.ua/user/117524
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?