Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Судебный процесс по уголовному делу.

17.03.2014 16:18
Здраствуйте!Подскажите как мне поступить в данной ситуации : есть ли установленные сроки переноса судебного заседания по уголовному делу,т.к. с января месяца идет слушанье дела по ст.286 ч.2 КК Украины где я признан потерпевшей стороной.Между первыми тремя

заседаниями была разница в 10 дней ,теперь уже 2 раза переносят на 20 дней ,и этими переносами пользуется обвиняемый .За время суда он уже третий раз не является на суд.

За время следствинных действий он был здоров,после третьего заседания суда у него уже обнаружен туберкулез и 3 группа явно что это все купленно.Судья не реагирует на мои вопросы и ходатайства куда я могу обратится с жалобой на судью проживаю в Донецкой области г.Горловка.Приходя на заседание суда чувствуеш за собой гражданскую ответственность ,а к тебе относятся как к подсудимому. Обвиняемый признан виновным в совершении приступления с чем он согласен.
Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Закалюжна Інна
адвокат
Житомир
ответил 17.03.2014 17:45

не думайте що так ставляться лише до Вас....це звичайна практика у всіх судах України і не тільки і суд миає право відкладати судові засідання у разі наявних для цього причин, які мають підтверджуватись відповідними доказами.....скільки це буде разів ні суддя ні Ви не може знати, а закон в свою чергу не обмежує кількість відкладень розгляду справи. Тому наберіться терпіння і являйтесь до суду за повістакою....так Ви будете у курсі подій.....

щодо скарг на суддю...можете спробувати, у світі подій у нашій державі можливо це дасть якись позитивний результат....

крім того Ви завжди можете заявити відвід судді з підстав його упередженості щодо розгляду справи чи інших.... почитайте це:

Також новелою являється новий порядок розгляду заяви про відвід судді, слідчого судді.  Ст. 81 КПК України встановлює що, у разі заявлення відводу слідчому судді або судді, який здійснює судове провадження одноособово, його розглядає інший суддя цього ж суду, визначений у порядку, встановленому частиною третьою статті 35 КПК. У разі заявлення відводу одному, кільком або всім суддям, які здійснюють судове провадження колегіально, його розглядає цей же склад суду. Незважаючи на прогрес який має забезпечити об’єктивність кримінального провадження, все ж не виключено що і в подальшому серед суддів не буде панувати корпоративний дух.

Закон вимагає, що при розгляді відводу має бути вислухана особа, якій заявлено відвід, якщо вона бажає дати пояснення. Також має бути з’ясована думка осіб, які беруть участь у кримінальному провадженні. Пояснення слідчого судді, судді з приводу заявленого відводу, обговорення відводу сприяють з’ясуванню питання про те,чи дійсно є обставини, що виключають участь слідчого судді, судді в кримінальному провадженні, і прийняттю рішення щодо заявленого відводу.

Питання про відвід вирішується в нарадчій кімнаті вмотивованою ухвалою слід чого судді, судді (суду). Постановлення ухвали суду в нарадчій кімнаті здійснюється відповідно до правил, передбачених ст. 367 КПК. Порядок ухвалення судових рішень,їх форма та зміст ухвали визначені у ст.ст. 371–372 КПК.

Заява про відвід, що розглядається судом колегіально, вирішується простою більшістю голосів. Згідно з ч.ч. 2, 3 ст. 375 КПК якщо рішення ухвалюється в нарадчій кімнаті, відповідні питання вирішуються за результатами наради суддів шляхом голосування, від якого не має права утримуватися ніхто з суддів. Головуючий голосує останнім. У разі ухвалення судового рішення в нарадчій кімнаті його підписують усі судді. Кожен суддя з колегії суддів має право викласти письмово окрему думку, що не оголошується в судовому засіданні, а приєднується до матеріалів провадження і є відкритою для ознайомлення.

Судове рішення проголошується прилюдно, негайно після виходу суду з нарадчої кімнати.

Ст. 82 КПК України встановлює відводу наслідки  судді чи слідчого судді. Наслідки відводу слідчого судді, судді залежать від того, в якому складі суд здійснює судове провадження – одноособово або колегіально. Якщо судове провадження здійснюється суддею одноособово, то справа розглядається в тому самому суді іншим суддею.

У разі заміни судді згідно з вимогами ст. 319 КПК України судовий розгляд справи розпочинається спочатку, крім випадків, передбачених ч. 2 ст. 319 та ст. 320 КПК.


0
фото
Off-line Лященко Алина
юрист
Киев
ответил 17.03.2014 16:22

Можно написать жалобу на имя председателя суда, а так же на Высшую квалификационную комиссию суддей.Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Адвокатське бюро Бородіної
https://www.freelawyer.ua/user/125021
www.freelawyer.ua
Юрист Рудниченко Андрей
https://www.freelawyer.ua/user/5562
www.freelawyer.ua
Адвокат Гриньов Сергій (Київ)
https://www.freelawyer.ua/user/114761
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Юридическое профи...
https://www.freelawyer.ua/user/128676
www.freelawyer.ua
КВАЛІФІКОВАНА ПРАВОВА ДОПОМОГА
http://www.vfemidav.com.ua
www.vfemidav.com.ua
АДВОКАТ Уголовное и хоз спец
https://www.freelawyer.ua/user/122469
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?