Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Як повернути земельну ділянку?

27.02.2014 21:12

Доброго дня! У мене важке питання і не знаю чи зможете Ви мені допомогти. Я нещодавно отримав спадщину від свого діда. Вирішив приватизувати землю, але виявив, що за даними сільської ради рахується 0,2 га, замість 0,3 га у відповідності до довідки про надання землі для будування будинку від 1976 року. Почав вирішувати. У сільській раді мені повідомили, що у 1988 році рішенням колгоспу земля була зменшена на 0,1га. Моя мама, яка проживала разом із дідом нічого про це не знала. Невідомо, чи знав дід. Тим не менш ці 0,1 га дісталися моєму сусідові. На даний час спірна ділянка 0,1га ніким не зайнята, не використовується, відмежована від того сусіда, який нібито її отримав. При цьому, я знаю. Що сусід взяв собі лише 5 соток. А ще 5 соток невідомо де. Записані за сільрадою, але не використовується за призначенням. Питання в мене конкретне: чи можливо теоретично чи практично оскаржити рішення колгоспу та повернуті законні 0,3 га замість 0,2 га. Дякую за майбутні відповіді.





Ответы юристов

0
фото
FIND
On-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Киев (также Одесса, Днепр)
ответил 27.02.2014 21:57

Добрий день!
Ні, основним законом що регулює підстави для приватизації землі є Земельний кодекс (статті 116-119). 
Тому вам потрібно враховувати вимоги, тобто в вашому випадку враховувати вимоги частини 4 статті 78: 

4. Особам (їх спадкоємцям), які мали у власності земельні ділянки до 15 травня 1992 року (з дня набрання чинності Земельним кодексом України), земельні ділянки не повертаються.



Підписуйтесь! Більше відповідей на персональній сторінці https://www.facebook.com/ribintsevss // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line Журенко Татьяна
адвокат
Николаев
ответил 27.02.2014 21:40

В судебном порядке требуйте выдела в натуре земельного участка в соответствии с справкой.



С уважением, Татьяна Журенко
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 27.02.2014 21:38
Так, можливо. Рішення зберігаються в архівах, зверніться туди за отриманням завірених копій щодо 0,3 га та 0,1 га. Потім можна буде думати як представити Ваші інтереси в суді.

З побажанням успіху, Ольга Бондарева, 068-813-12-55
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line Галкина Наталья Николаевна
юрист
Киев
ответил 27.02.2014 21:21

Теоретически возможно, но для того, что бы дать точный ответ необходимо сделать определенные запросы в земельные ресурсы, а так же видеть документы



Работаем по всей Украине!
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line Костромина Виктория
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 27.02.2014 21:18

врядли у вас чтото получится!



С уважением Костромина Виктория, тел.067-392-07-61, 050-208-41-00, 063-511-80-99, kostromina.uryslygi@ukr.net, ЧАСТНЫЕ КОНСУЛЬТАЦИИ - ПЛАТНЫЕ ; стоимость - зависит от вопроса
Показать контактную информацию

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:
Мы рекомендуем
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?