Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Припинення права постійного користування земельною ділянкою

26.02.2014 11:52

Добрий день, шановні колеги! 

В мене виникла ситуація, яка потребує допомоги практиків та полягає у наступному: 

Фонд комунального майна певного району 10.01.2003 отримує рішення районної ради, яким рада надала дозвіл Фонду виступити співзасновником ЗАТ разом з ТОВ за рахунок Обєкта незавершеного будівництва та земельною ділянки під ним. Далі Фонд 15.01.2003 році отримує Акт на право постійного користування земельною ділянкою. 

При цьому надалі, відповідно до протоколу зборів засновників АТ Фонд комунального майна до статутного фонду вніс: ОНБ та тільки право користування земельною ділянкою, а не право власності

у 2009 АТ Обєкт незавршеного будівництва надало в іпотеку. 

На даний час кредитор бажає звернути стягнення на ОНБ. 

Постає питання - яким чином надалі (після набуття права власності на ОНБ) офрмити право на земельну ділянку? 

Фактично є нескасований Акт на право постійного користування земельною ділянкою у Фонда та право користування у АТ. 

Статтею 141 Земельного кодексу України встановлено, що підставою припинення права користування земельною ділянкою серед іншого є набуття іншою особою права власності на жилий будинок, будівлю або споруду, які розташовані на земельній ділянці.

Враховуючи цю норму, який порядок припининня права користування земельною ділянкою як АТ так й Фонду? Як скасувати Акт на право постійного користування земельною ділянкою? 





Ответы юристов

0
фото
Off-line Товт-Коршинская Ольга
юрист
Ужгород
ответил 05.03.2014 15:53

Після набуття права власності на ОНБ, подавайте до суду позов про припинення права користування земельної ділянки Фондом та скасування державного акту на право постійного користування земельною ділянкою. Посилайтесь на норми Земельного кодексу України: ст. 120, 141. Подивіться в Єдиному державному реєстрі судових рішень - практика позитивна є.

Стосовно питання про право постійного користування АТ. З Вашого повідомлення я роблю висновок, що після винесення рішення суду у 2008 році - це право не було зареєстроване у передбаченому чинним на той час законодавствос порядку. Значить, тут і оспорювати немає що. 



Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Территория Закона
https://www.freelawyer.ua/user/11390
www.freelawyer.ua
Юридична компанія HOLGROUP
http://holgroup.com.ua/
holgroup.com.ua
Адвокат Герус Роман Недвижимость
https://www.freelawyer.ua/user/116349
www.freelawyer.ua
Костромина Виктория
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009092178605
www.facebook.com
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Адвокат в уголовном деле
https://www.freelawyer.ua/user/26044
www.freelawyer.ua
Захист і представництво
https://www.facebook.com/ribintsevss/?ref=bookmarks
www.facebook.com
Ваш юрист
https://www.freelawyer.ua/user/86974
www.freelawyer.ua
GIORDANY&PARTNERS LAW COMPANY
https://www.freelawyer.ua/user/107094
www.freelawyer.ua
Надійний радник та партнер
https://www.freelawyer.ua/user/116677
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?