Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Долг

20.02.2014 10:43
Кирилл

Мне пришло так называемое письмо счастья где от меня требуют выплатить долг в размере 2000 грв. Прислало это письмо коллекторская компания Кредит-Капиталл. В письме 2 бумаги - одна якобы с долгом - другая непонятная о продаже моего долга Кредит-Капиталлу - бумаги без мокрой печати, без актов, без подписей - подскажите что делать?Комментарии автора вопроса

20.02.2014 15:47
Я когда-то брал сумму на 600 гривен в Компаньйон -финанс. После чего у меня была просрочка и мне пришло письмо по адресу от них - просрочку я погасил на следующий день! я выслал письмо Кредит-Капитал такого рода:
Я, Глогов’як Кирило Олександрович повідомляю, що ніякої заборгованості у мене перед вами не існує, оскільки між нами відсутні будь які договірні чи/та цивільно-правові відносини, у мене відсутні будь які документи (у тому числі договірні та бухгалтерські), що підтверджують наявність (виникнення, зміну або припинення) договірних або цивільно-правових відносин та/або будь-якої заборгованості між мною та Фінансовою Компанєю “Кредит-Капітал”, а тому у порядку ч. 2 ст. 517, ст. 518 ЦК України, вважаю, що ваші вимоги про задоволення боргових зобов’язань безпідставні, немотивовані, та не ґрунтуються на жодних вимогах чинного законодавства України, а тому не підлягають задоволенню, і ваша діяльність містить ознаки порушення ст. 355 ККУ.
У порушення вимог ст. 516, ч. 2 ст. 517 ЦК України та ст. 14 ЗУ «Про захист персональних даних» мені не було надіслано ні первісним, ні новим, ні уявним кредитором відповідного повідомлення.
Також хочу зазначити, що згідно з частиною 6 ст. 23 Закону України «Про інформацію», інформація про особу охороняється законом. А ст. 32 Конституції України визначено, що ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України. Отже, збирання, зберігання, використання та поширення особистої інформації про особу без її згоди є прямим порушенням чинного законодавства.
Також зазначаю, що я не надавав ніякої письмової згоди ТОВ “Компаньйон-Фінанс” про передачу прав та обов’язків за договорами іншим особам. А відтак дані права вимоги цього неіснуючого боргу ви отримали із порушенням ч. 3 ст. 512 ЦК України.
Для з’ясування усіх обставин договірних та цивільно-правових відносин між мною та ТОВ “Компаньйон-Фінанс”, між ТОВ “Компаньйон-Фінанс” та вами, а також між мною та вами пропоную вам у терміни згідно ЗУ «Про звернення громадян» надіслати мені завірені оригінальною печаткою та з підписом кульковою або чорнильною ручкою копії таких документів (а не роздрукованих на кольоровому лазерному чи струйному принтері документів з печатками та підписами, та листами де замість відправника вказується № абонентської скриньки, що дуже легко визначається і свідчить про наявність підробки юридичних документів):
- договір кредитування між мною та ТОВ “Компаньйон-Фінанс”
- банківські документи, що підтверджують сплату мною платежів на користь ТОВ “Компаньйон-Фінанс”
- акти звірки взаєморозрахунків за договором із підтвердженням сум заборгованості;
- договір між ТОВ “Компаньйон-Фінанс” та вами про заміну кредитора у зобов’язанні з повним переліком пунктів та статей цього договору (договір факторингу, з обов"язковим переліком пунктів які повинні бути присутні в договорах такого типу - Тлумачення термінів - Ціна продажу, Винагорода, "Порядок финансування", "Ліміт финансування. Платежі");
- акт, за яким передавались документи, що підтверджують наявність дебіторської заборгованості ТОВ “Компаньйон-Фінанс” до вас;
- копії листів, повідомлень, заяв, відповідей та іншої переписки між ТОВ “Компаньйон-Фінанс” та мною стосовно даних договірних (цивільно-правових) відносин.
- копії документів, які передавались за актом від ТОВ “Компаньйон-Фінанс” - вам за договором про заміну кредитора у зобов’язанні.
Без надання мені завірених належним чином копій усіх вищевказаних документів у вас відсутні будь-які підстави ствердження про боргові зобов’язання що виникли між мною та КУА Прімоколект.
А тому, у разі не надіслання вами мені в терміни згідно ЗУ «Про Звернення громадян» усіх вищевказаних документів, у даному випадку всі ваші дії та намагання примусити мене сплачувати невідомій особі за неіснуючими боргами вважаю як незаконне вимагання коштів (рекет, ч.2 ст. 189 ККУ) із застосуванням шахрайських дій (ч. 3,4 ст. 190 ККУ), поєднаних із створенням організованого злочинного групування (ч. 3 ст. 189 ККУ), про що буде належним чином повідомлено у правоохоронні органи та прокуратуру.
Нагадую вам, що досудове слідство за ст. 127 КК України провадиться ВИКЛЮЧНО слідчими органами внутрішніх справ (ст.112 Кримінально-процесуального кодексу України).
У випадку, якщо Ваші працівники телефонуватимуть мені, або я буду отримувати юридично необґрунтовані вимоги сплати кошти, я змушений буду звернутися із захистом свого порушеного права до органів прокуратури та до відповідних підрозділів МВС по боротьбі з орг. злочинністю, оскільки Ваші дії можна кваліфікувати за ч.2 ст.189 ККУ «…Вимагання, вчинене… за попередньою змовою групою осіб…» та ст.182 ККУ «Порушення недоторканості приватного життя».
Також, у разі неодноразових телефонних нагадувань мені, та моїм родичам (згідно ст. 189 Кримінального кодексу України передбачено відповідальність за розголошення відомостей, які потерпілий чи його близькі родичі бажають зберегти в таємниці), я скористаюсь ст. 127 ККУ «Катування», та 355 ККУ «Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов’язань»
Підсумовуючи все вищезазначене, я маю надію, що все ж отримаю повний пакет документів за вищезазначеним переліком для подальшого діалогу з вами та вирішення цієї ситуації. В випадку, якщо ж відповіді від вас отримано не буде, то з моєї сторони проти вас будуть здійснені адекватні методи протидії згідно чинного законодавства України.

В письме от коллекторов указаны две бумаги - одна на русском якобы я должен - другая копия договора о продаже моего долга без синей печати. Если ввести в гугле Кредит Капиталл - то пишет что это развод - так ли это Уважаемые Юристы? Если мне понадобиться помощь тоя готов оплатить Ваше представление меня в суде!Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Долги по кредитам Украины. Что делать? - Сергей Панасюк.
Долги по кредитам Украины. Что делать? - Сергей Панасюк.
В этом ролике мы затронем вопросы долга перед банком и как не отдавать (сохранить) свое имущество. Если у Вас есть...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев
Банк подает в суд за неуплату кредита. Что делать? - Сергей Панасюк
Банк подает в суд за неуплату кредита. Что делать? - Сергей Панасюк
В этом ролике мы затронем вопросы – что же Вас ждет если Вам пришло письмо из суда (о неуплате кредита) Если...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев
Война с коллекторами, как не дать себя в обиду
Война с коллекторами, как не дать себя в обиду
Самым страшным словом, для многих должников, является – коллектор.  Факторинг в Украине явление довольно...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев
Нарушения банков. Как подать в суд на банк. - Сергей Панасюк
Нарушения банков. Как подать в суд на банк. - Сергей Панасюк
В этом ролике поговорим о Ваших исковых требованиях к банку и о том, как подать в суд на банк Как правило, в суд на...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев
Банк подает в суд, что делать? Советы от юриста Сергея Панасюка
Банк подает в суд, что делать? Советы от юриста Сергея Панасюка
В этом ролике поговорим о некоторых реальных жизненных ситуациях борьбы с банком Если Ваша жена/муж решила ухудшить...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 20.02.2014 15:56

99 %, что чистейшей воды развод.


0
фото
FIND
Off-line Костромина Виктория
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 20.02.2014 12:00

вы брали кредит или должны за коммунальные?С уважением Костромина Виктория, тел.067-392-07-61, 050-208-41-00, 063-511-80-99, kostromina.uryslygi@ukr.net, ЧАСТНЫЕ КОНСУЛЬТАЦИИ - ПЛАТНЫЕ ; стоимость - зависит от вопроса
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 20.02.2014 10:54

А Ви знаєте про те, що комусь реально  винні гроші?


0
фото
Off-line Юрий Юрий
адвокат
Артемовск
ответил 20.02.2014 10:47

В туалет на гвоздик повесте.Вы брали кредит в банке?


0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 20.02.2014 10:47

Отправляйте коллекторов в суд.Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?