Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Плата за виведену квартиру із ЖЕКу

05.02.2014 10:52
Добрий день, квартира на першому поверсі виведена із ЖЕКу, зроблений окремий вхід відповідно до виготовленого проекту, цільове призначення даної квартири - офісне приміщення, на основі цього плата за послуги мною після дати виведення не здійснювалась по сьогоднішній день, отримав квитанцію по заборгованосі, із нею пішов в ЖЕК і там отримав таку "обгрунтовану" на мій погляд відповідь:

- НУ і що що ви квартиру вивели із ЖЕКу, ми всеодно робимо чистку вентиляціїї 2 рази в рік, так шо ПЛАТІТЬ.......
Скажіть будь-ласка - ПЛАТИТИ чи НІ?
Скажіть будь-ласка ПЛАТИТИ чи НЕ ПЛАТИТИ ??????



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Боровець Сергій
юрист
Ровно
ответил 05.02.2014 11:50

я думаю що платити не потрібно, так як договорів заключено не було, а на рахунок плати за прибирання прибудинкової території, то потрібно в управлінні ЖКГ міської ради дізнатися чи є у вас правила благоустрою міста, наприклад в м. Рівне такі правила є, і вони передбачають утримання і прибарання Вами прилеглої території (15 м, або до бордюру), за неприбирання адміністративна відповідальність за ст. 152 КУпАП


0
фото
Off-line Аргумент-Консалтинг, юридическая компания Содоль Андрей
юридическая компания
Киев
ответил 05.02.2014 11:41

Вам надають певні комунальні послуги що не залежать від того уклали Ви договір чи ні. Тут необхідно розуміти за що Вам пропонують сплатити і чи користувались Ви данними послугами чи ні.

Не зовсім зрозуміло що значить виведено із ЖЕКу? тобто ви розіврали договори? уклали інші? з іншими орагнізціями що постачать посулги (водопостачання, електрика, каналізація, сміття, благоустрій территорії і т.п.)


0
фото
FIND
Off-line Жифарский Евгений
юридическая компания
Луганск
ответил 05.02.2014 11:21

Однозначного ответа нет.

Из практики - факт оказания Вам услуг чаще всего является основанием для взыскания с Вас платы за эти услуги.

Но нужно учитывать, что Вы точно обязаны платить ТОЛЬКО за предоставленные услуги и по утвержденным тарифам.



С Уважением, Е. Жифарский. Нужна помощь - обращайтесь! т. 066-379-83-14
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Бондарчук Вадим Володимирович
адвокат
Винница
ответил 05.02.2014 10:57

Я вважаю, що вам слід платити лише за прибирання прибудинкової території. За все інше платити не потрібно. Якщо я помиляюся, то колеги мене поправлять.



Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:
Мы рекомендуем
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?