Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Паспорт

04.02.2014 00:36
Здравствуйте! У меня украли паспорт более года назад, я написал заявление в милицию, мне сказали чтобы я на следующий день пришел по другому адрессу и забрал некую бумажку, я этого не сделал, спустя неделю мне подкинули паспорт и я не забрал заявление. Скажите пожалуйста что мне делать в такой ситуации? Можно восстановить паспорт или делать новый?Ответы юристов

0
фото
Off-line Огородник Олег
юрист
Киев
ответил 04.02.2014 15:26

Ви можете звернутись в міграційну службу із заявою, що ви знайшли паспорт, но при цьому взяти довідку від міліції про те, що звертались із заявою про викрадення паспорта. Другий варіант просто звернутись в міграційну службу і повідомити про те, що втратили паспорт під час переїзду або за іншою обставиною..... Заплатите штраф від 17 до 51 грн. і Вам видадть новий паспорт.

Видача паспорта громадянина України замість утраченого  Підстави для отримання послуги

Втрата паспорта громадянина України

Як отримати послугу
 • Зібрати необхідні документи;
 • подати заяву разом із необхідними документами до територіального підрозділу ДМС України за місцем проживання;
 • отримати паспорт у підрозділі ДМС України за місцем проживання.
Вартість послуги та пільги

Державне мито у сумі 34 грн.

Статтею 4 Декрету Кабінету Міністрів України від 21.01.1993 № 7-93 „Про державне мито” визначено категорії громадян, які звільняються від сплати державного мита, а саме:

 • громадяни, віднесені до першої та другої категорій постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;
 • громадяни, віднесені до третьої категорії постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, - які постійно проживають до відселення чи самостійного переселення або постійно працюють на території зон відчуження, безумовного (обов’язкового) і гарантованого добровільного відселення, за умови, що вони за станом на 1 січня 1993 року прожили або відпрацювали у зоні безумовного (обов’язкового) відселення не менше двох років, а у зоні гарантованого добровільного відселення не менше трьох років;
 • громадяни, віднесені до четвертої категорії постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які постійно працюють і проживають або постійно проживають на території зони посиленого радіоекологічного контролю, за умови, що за станом на 1 січня 1993 року вони прожили або відпрацювали в цій зоні не менше чотирьох років;
 • інваліди Великої Вітчизняної війни та сім’ї воїнів (партизанів), які загинули чи пропали безвісти, і прирівняні до них у встановленому порядку особи;
 • інваліди І та ІІ груп.
Подача заяви

Подається особисто заявником

Необхідні документи
 • заява про видачу паспорта;
 • дві (або три – у разі одержання втраченого паспорта в іншому територіальному підрозділі) фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому віку (фотокартки, що подаються для оформлення паспорта, мають бути виконані з одного негатива, із зображенням обличчя виключно анфас, без головного убору, виготовленими на тонкому білому або кольоровому фотопапері без кутика; для громадян, які постійно носять окуляри, обов'язкове фотографування в окулярах);
 • платіжний документ з відміткою банку про сплату державного мита або оригінал і копію документа про звільнення від сплати державного мита;
 • бездомні громадяни оформлюють паспорти замість втрачених за місцем майбутньої реєстрації місця їх проживання або перебування. При цьому до заяви про втрату паспорта долучається копія заяви про реєстрацію майбутнього місця проживання або перебування та копія виданого відповідним центром обліку бездомних осіб посвідчення про взяття на облік бездомної особи.
Термін розгляду заяви

1 місяць із дня подачі заяви, у разі необхідності проведення додаткової перевірки за матеріалами справи про  втрату паспорта або несвоєчасного надходження відповіді на направлені запити строк розгляду продовжується не більше ніж на 1 місяць.

До видачі паспорта територіальний підрозділ на підставі заяви видає громадянину тимчасове посвідчення, що підтверджує особу громадянина України.

Результат отримання послуги

Видача паспорта громадянина України.

Не отриманий власником протягом року оформлений паспорт погашається, уважається недійсним та знищується.

Якщо втрачений паспорт було знайдено під час розгляду заяви про втрату паспорта, розгляд справи про втрату паспорта припиняється.

У разі знаходження паспорта після отримання нового особа повинна здати знайдений паспорт до територіального підрозділу, де оформлювався новий паспорт, про що особу необхідно попередити під час подачі заяви про втрату паспорта.

Строк дії документа, що є результатом отримання послуги

Термін дії паспорта не обмежується

Підстави для відмови у видачі послуги

Відсутність одного з документів, що включені до вищевказаного переліку

Строк звернення до територіального підрозділу ДМС України

Терміново повідомити територіальний підрозділ Державної міграційної служби України за місцем проживання.

Особа, яка втратила паспорт після зняття з реєстрації попереднього місця проживання до оформлення реєстрації нового місця проживання, подає документи до територіального підрозділу за фактичним місцем проживання, у разі зміни місця проживання в межах адміністративно-територіальної одиниці – за останнім місцем проживання.

Відповідальність за порушення міграційного законодавства України

Стаття 197 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення»

Проживання без паспорта

Проживання громадян, зобов’язаних мати паспорт, без паспорта або за недійсним паспортом, проживання без реєстрації – тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 до 51 грн.).

Стаття 198 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення»  

Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності

Умисне зіпсуття паспорта чи недбале зберігання паспорта, що спричинило його втрату – тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 до 51 грн.).


0
фото
Off-line Констант Дмитрий
юридическая компания
Кривой Рог
ответил 04.02.2014 10:57

Здравствуйте!

Вам необходимо полностью проверить информацию. Так как не исключено что по вашему паспорту могли взять как кредиты или оформить предприятие. Это распространений вид как мошенничества.

С уважением


0
фото
Off-line Жифарский Евгений
юридическая компания
Луганск
ответил 04.02.2014 09:13

Не исключено так же, что Ваше заявление потерялось как и паспорт - доказательств его подачи, как я понял, нет.

Я бы посоветовал и это уточнить.


0
фото
Off-line Юрий Юрий
адвокат
Артемовск
ответил 04.02.2014 08:09
ответ исправлен 04.02.2014 08:11
А я бы поменял. Возможно на Ваш паспорт взято кредитов выше крыши , вариантов что либо предумать не мало, а потом в судах доказывать обратное эт трата времени да и финансов. Так что ршать Вам, а так коллега правильно сказал - через миграционную службу проверьте действительность.
0
фото
Off-line Пинчук Юрий
юрист
Житомир
ответил 04.02.2014 06:16

Ваш паспорт, который Вам подкинули действительный. Можете обратится в Государственную миграционную службу и проверить действительность паспорта. Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Юридическое профи...
https://www.freelawyer.ua/user/128676
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?