Интересует профессиональная консультация?
Задайте ваш вопрос!
Ваш Email* (в вопросе email не отображается )
Ваш телефон* (доступен только оператору Правовой Биржи )
Полный вопрос* (как можно подробнее опишите Ваш вопрос )
Оцените стоимость вашей консультации
50 грн. 150 грн. 200 грн. Бесплатная

Мгновенная публикация вопроса
Гарантия ответа юриста


Украина

Я з жінкою та соею дитиною 4х річною винаймав квартиру уже як 1.5 років..власники квартири її...

27.03.2018 22:26

Я з жінкою та соею дитиною 4х річною винаймав квартиру уже як 1.5 років.Власники квартири її продали, тепер нові власники мене висляють. Скільки за законом даеться часу на виселення, так як зараз кінець березня, темпаче ще не закінчився опалювальний сезон.





Ответы юристов

0
фото
PREMIUM
On-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Киев (также Одесса, Днепр, Львов)
ответил 29.03.2018 16:35

Добрий день!

Спочатку, що важливо знати в вашому випадку - це вміщено в статтях 810, 811, 814 Цивільного кодексу. Коротко:

1) договір найму житла укладається між наймачем та наймодавцем в письмовій формі, яка також вважаєтсья дотриманою, якщо зміст цього правочину зафіксований в одному або кількох документах (у тому числі електронних), або якщо ви підтвердите виконання цього договору.

2) у разі зміни власника житла, переданого у найм, до нового власника переходять права та обов'язки наймодавця.

Тобто, наявність окремого документу, суттєва річ, але не впливає на відсутність у вас прав наймача. Новий наймодавець не може вас просто так вигнати, адже повинен (стаття 825 ЦКУ) попередити про це за два місяці, або у випадку руйнування житла, невнесення плати.



Підписуйтесь! Більше відповідей на персональній сторінці https://www.facebook.com/ribintsevss // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line "1 ПРАВОВАЯ КОМПАНИЯ" команда адвокатов/юристов
юридическая компания
Киев (также Все 23 региона Украины )
ответил 28.03.2018 20:52

Доброго вечора!

Ви наймали квартиру за договором найму (оренди) житла?

Такий договыр було укладено?

З повагою, асистент адвоката Тетяна



E-mail: 1pravovaycompany@gmail.com, тел. (050)452-09-52; (067)463-98-87; (063)9878790
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line Костромина Виктория
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 28.03.2018 11:28

ОТОПИТЕЛЬНІЙ ПЕРИОДНЕ ПРИЧЕМ

а освободить по хорошему вы квартиру должны были на момент заключения договора - вы ж знали что квартира продается или по договоренности

но можете договориться с новыми владельцами



С уважением Костромина Виктория, тел.067-392-07-61 (viber), 050-208-41-00, 063-511-80-99, kostromina.uryslygi@ukr.net, ИНДИВИДУАЛЬНЫЕ КОНСУЛЬТАЦИИ - ПЛАТНЫЕ ; стоимость - зависит от вопроса
Показать контактную информацию
0
фото
ответил 28.03.2018 09:44

Доброго дня! Якщо у Вас підписаний договір, то відповідно умов договору. Якщо ні, то з строк встановлює новий власник.



Nebulonis.com

Доступные специалисты в области договорного права

Цалцалко  Ирина
PREMIUM
Off-line Цалцалко Ирина
250 грн
Консультация
юрист
Львов
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp
Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp



Legalmap.net

Поделись этим вопросом с друзьями :
Мы рекомендуем
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир



Категории вопросов







Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2018    Freelawyer.ua - Все права защищены