Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Приватизация землі

31.01.2014 09:45
Я купила будинок, але земля для його обслуговування та ведення особистого господарства не приватизована. Продавець прийняла спадщину тільки на будинок, а земля лишилася на її батьку. Я маю 2 акта – для обслуговування жит.будинку-0,25 га, та на право власності-0,15 га на ім’я батька продавця. Хочу приватизувати землю. Що в цій ситуації робити?



Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Костромина Виктория
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 31.01.2014 15:01

или просите у продавца дооформить а потом продать вам всю землю или в судебном порядке



с ув. Костромина Виктория , тел. 067-392-07-61, 050-208-41-00, 063-511-80-99, kostromina.uryslygi@ukr.net, частные консультации - платные
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 31.01.2014 14:41
Перед купівлею будинку треба було радитись з юристом. Земля вже приватизована, оскільки є держакти. Шукайте продавця та вмовляйте її отримати свідоцтво на право власності на земельні ділянки та продати Вам і землю. Право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цього права та отримання правовстановлюючого документу - норма Земельного Кодексу, ст.125. А не "переходить" по статьям Земельного Кодексу.
0
фото
Off-line Кіржбаум Дмитро Вікторович
юрист
Черкассы
ответил 31.01.2014 10:52

На підставі ст. 377 ЦК України та ст. 120 ЗК України, набувши право власності на будинок, Ви набули право власності на ту земельну ділянку, на якій він розташований. Якщо договором про відчуження житлового будинку, будівлі або споруди розмір земельної ділянки не визначений, до набувача переходить право власності на ту частину земельної ділянки, яка зайнята житловим будинком, будівлею або спорудою, та на частину земельної ділянки, яка є необхідною для їх обслуговування. Тобто фактично Ви набули право власності лише на ділянку 0,25 га. Але для її "приватизації" Вам потрібно звернутися до суду з позовною заявою про визнання права власності на земельну ділянку.

Щодо ділянки 0,15 га, у Вас немає підстав для набуття права власності на неї. Якщо спадкоємець даної ділянки не виявить бажання оформити її, то єдиним виходом для Вас буде чекати 10 років і визнавати її своєю за набувальною давністю. Однак для цього в сільській раді не повинні знати про дану безхазяйну ділянку. ;) Я думаю, Ви мене зрозуміли.



Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Держпродспоживслужба
https://www.freelawyer.ua/user/119454
www.freelawyer.ua
Перша консультація безкоштовна
https://www.freelawyer.ua/user/47325
www.freelawyer.ua
Юридична компанія HOLGROUP
http://holgroup.com.ua/
holgroup.com.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Юрист - Антон Хохленко
https://www.freelawyer.ua/user/117524
www.freelawyer.ua
Адвокат в уголовном деле
https://www.freelawyer.ua/user/26044
www.freelawyer.ua
GIORDANY&PARTNERS LAW COMPANY
https://www.freelawyer.ua/user/107094
www.freelawyer.ua
Территория Закона
https://www.freelawyer.ua/user/11390
www.freelawyer.ua
Надійний радник та партнер
https://www.freelawyer.ua/user/116677
www.freelawyer.ua
Адвокат Герус Роман Недвижимость
https://www.freelawyer.ua/user/116349
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?