Консультируйтесь с юристом онлайн
Украина

Какое наказание бывает за пощечину учителю на рабочем месте?

20.03.2018 12:50
Какое наказание бывает за пощечину учителю на рабочем месте?




Ответы юристов

0
фото
PREMIUM
Off-line Адвокат Евгений Александрович
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 20.03.2018 19:36

Есть ряд статей УК Украины: ст.ст.125, 126, 296 УК Украины, все зависит от умысла,  мотива и последствий в виде телесных повреждений. 



Индивидуальная консультация, подготовка документов, участие в деле - на платной основе. С уважением,адвокат Евгений Александрович /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
ответил 20.03.2018 17:49
ответ исправлен 20.03.2018 17:52

Доброго дня!

Відповідно до ч. 1 ст. 126 Кримінального кодексу України, умисне завдання удару, побоїв або вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

Під ударом слід розуміти одноразовий різкий вплив на тіло людини за допомогою певного предмета або частини тіла (руки, ноги, голови), що завдає фізичного болю.

Закінченим злочин вважається з моменту завдання удару.

Отже, завдання удару рукою по обличчю є злочином невеликої тяжкості, який передбачено Кримінальним кодексом України, за який може бути призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі  до 850 грн, або громадських робіт в розмірі до 200 годин, або виправними роботами до 1 року.

Потерпіла особа має право звернутися із заявою до органів досудового розлідування про вчинення кримінального правопорушення і в разі доведення вини особи, яка завдала удару, її може бути притягнуто до кримінальної відповідальності шляхом винесення обвинувальним вироком судом і призначено одне з вищенаведених покарань. В такому разі засуджена особа буде мати судимість протягом 1 (одного) року з дня відбуття покарання.

З повагою, помічник юриста HOLGROUP!



Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line "1 ПРАВОВАЯ КОМПАНИЯ" команда адвокатов/юристов
юридическая компания
Киев (также Все 23 региона Украины )
ответил 20.03.2018 13:10

Добрый день!

Человек может обратиться в суд с исковым заявлением.

Звоните по номерам указанным ниже.

С уважением, ассистент адвоката Ксения



E-mail: 1pravovaycompany@gmail.com, тел. (050)452-09-52; (067)463-98-87; (063)9878790
Показать контактную информацию

Доступные специалисты в области административного права

Литвинчук Константин
PREMIUM
Off-line Литвинчук Константин
юрист
Киев
Телефон Телефон
Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp



Поделись этим вопросом с друзьями :

Мы рекомендуем
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир

Нотариус Киев
Нотариус Киев



Категории вопросов







Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2018    Freelawyer.ua - Все права защищены
x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций