Интересует профессиональная консультация?
Задайте ваш вопрос!
Ваш Email* (в вопросе email не отображается )
Ваш телефон* (доступен только оператору Правовой Биржи )
Полный вопрос* (как можно подробнее опишите Ваш вопрос )
Оцените стоимость вашей консультации
50 грн. 150 грн. 200 грн. Бесплатная

Мгновенная публикация вопроса
Гарантия ответа юриста


Украина

На мене склали постанову про адміністративне правопорушення по статті 122 частини 2 КУпАП ( я...

05.03.2018 12:43
На мене склали постанову про адміністративне правопорушення по статті 122 частини 2 КУпАП ( я рухався в межах населеного пункту з вимкненими денними вогнями). З яким я повністю не згоден і поліцейський відмовився показувати докази правопорушення , а саме зйомку з відео-регістратора. Протокол теж на складали. Тому я хочу подати оскарження. Так от чи зобов'язаний я оплачувати судовий збір в такій ситуації? І якщо ні, то яким саме правом я маю користуватись? Дякую




Ответы юристов

0
фото
PREMIUM
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Киев (также Одесса, Днепр, Львов)
ответил 05.03.2018 18:31
Доброго дня! Враховуючи, що навіть Протоколу не було складено, а одразу Постанову винесено, я вважаю, що ви можете спробувати використати і адміністративний спосіб оскарження. Оскільки відсутність протоколу - вже є грубим порушенням. Звертайтесь, якщо потрібна допомога.


Є питання? Пишіть на вайбер (050) 3202873, на сторінку https://www.facebook.com/ribintsevss або пошту ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Юридический Центр
юридическая компания
Кривой Рог (также Київ, Дніпро)
ответил 05.03.2018 15:23

У відповідності до ст. 288 КпАП України встановлено, що особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.

Закон України "Про судовий збір" також не містить такої вимоги про сплату судового збору за оскаження постанови про накладення адміністративного стягнення.


0
фото
FIND
Off-line "1 ПРАВОВАЯ КОМПАНИЯ" команда адвокатов/юристов
юридическая компания
Киев (также Все 23 региона Украины )
ответил 05.03.2018 13:37

Добрый день!

Пришлите на наш e-mail копию протокола для анализа.

С уважением, ассистент адвоката Ксения



E-mail: 1pravovaycompany@gmail.com, тел. (050)452-09-52; (067)463-98-87; (063)9878790
Показать контактную информацию

Nebulonis.com

Доступные специалисты в области административного права

Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp



Legalmap.net

Поделись этим вопросом с друзьями :
Мы рекомендуем
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир



Категории вопросов







Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2018    Freelawyer.ua - Все права защищены