Консультируйтесь с юристом онлайн
Украина

От предприятия написано письмо на городского голову с просьбой решить на сесии гор.совета вопрос о...

09.01.2018 15:46
От предприятия написано письмо на городского голову с просьбой решить на сесии гор.совета вопрос о прекращении права пользования з/у. Прошла сесия этот вопрос не расматривался. В какой срок гор.совет обязан дать ответ на письмо?




Ответы юристов

0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокат
Киев (также Украина и временно оккупированные территории)
ответил 14.01.2018 22:41

Усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк (ст.40 Конституції України).

Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів. На обгрунтовану письмову вимогу громадянина термін розгляду може бути скорочено від встановленого цією статтею терміну. Звернення громадян, які мають встановлені законодавством пільги, розглядаються у першочерговому порядку (ст.20 ЗУ "Про звернення громадян").

Таким чином, загальний строк розгляду будь-якого письмового звернення складає один місяць з дати його отримання.

Отже, раджу Вам здійснити один із вказаних варіантів:

- повторне письмове звернення, як нагадування щодо реагування на Ваше (підприємства) письмове звернення (під розпис на Вашому примірнику в його отриманні);

- оформити нове (аналогічне попередньому) письмове звернення (під розпис на Вашому примірнику в його отриманні) із зазначенням в такому факту неотримання відповіді на аналогічне і попереднє письмове звернення із вказаного питання та що вже звертаєтесь в друге для його задоволення.

Обидва варіанти будуть юридично коретними та законодавчо обгрунтованими. Особисто схиляюсь до першого варіанту (нагадування), бо з практики він виявляється самим дієвим.

Корисні для Вас ресурси тут ...

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/393/96-%D0%B2%D1%80

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/280/97-%D0%B2%D1%80

Зможу допомогти у супроводженні Вашого питання.

Якщо моя відповідь для Вас корисна, залишайте подяку у графі "Відгуки".    


0
фото
Off-line Пасичная Ирина
адвокат
Днепропетровск (также Украина)
ответил 09.01.2018 16:19
На обращение граждан должен быть дан ответ в течении месяца. Это не значит, что затронутый вопрос может решиться в течении месяца. Но заявителю должны сообщить, что заявление находится на рассмотрении и на какой стадии. Городской голова не решает земельные вопросы самостоятельно. Он направляет заявление исполнителям и те должны в сроки, установленные законом, подготовить ответ.

Доступные специалисты в области административного права

Литвинчук Константин
PREMIUM
Off-line Литвинчук Константин
юрист
Киев
Телефон Телефон
Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp



Поделись этим вопросом с друзьями :

Мы рекомендуем
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир

Нотариус Киев
Нотариус Киев



Категории вопросов







Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2018    Freelawyer.ua - Все права защищены
x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций