Платная консультация
Платная консультация быстрее и эффективнее

Бесплатная консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристовУкраина

От предприятия написано письмо на городского голову с просьбой решить на сесии гор.совета вопрос о...

09.01.2018 15:46
От предприятия написано письмо на городского голову с просьбой решить на сесии гор.совета вопрос о прекращении права пользования з/у. Прошла сесия этот вопрос не расматривался. В какой срок гор.совет обязан дать ответ на письмо?
Ответы юристов


0
фото
FIND
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокатское объединение
ответил 14.01.2018 22:41

Усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк (ст.40 Конституції України).

Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів. На обгрунтовану письмову вимогу громадянина термін розгляду може бути скорочено від встановленого цією статтею терміну. Звернення громадян, які мають встановлені законодавством пільги, розглядаються у першочерговому порядку (ст.20 ЗУ "Про звернення громадян").

Таким чином, загальний строк розгляду будь-якого письмового звернення складає один місяць з дати його отримання.

Отже, раджу Вам здійснити один із вказаних варіантів:

- повторне письмове звернення, як нагадування щодо реагування на Ваше (підприємства) письмове звернення (під розпис на Вашому примірнику в його отриманні);

- оформити нове (аналогічне попередньому) письмове звернення (під розпис на Вашому примірнику в його отриманні) із зазначенням в такому факту неотримання відповіді на аналогічне і попереднє письмове звернення із вказаного питання та що вже звертаєтесь в друге для його задоволення.

Обидва варіанти будуть юридично коретними та законодавчо обгрунтованими. Особисто схиляюсь до першого варіанту (нагадування), бо з практики він виявляється самим дієвим.

Корисні для Вас ресурси тут ...

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/393/96-%D0%B2%D1%80

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/280/97-%D0%B2%D1%80

Зможу допомогти у супроводженні Вашого питання.

Якщо моя відповідь для Вас корисна, залишайте подяку у графі "Відгуки".    Будьте компетентними, а тому завжди досліджуйте нормативну базу самостійно! Професійні дані, що Вам необхідні, містяться тут: ... www.freelawyer.ua/user/2399 ... З пов. Богдан Сердюк.
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line Пасичная Ирина
адвокат
Днепропетровск
ответил 09.01.2018 16:19
На обращение граждан должен быть дан ответ в течении месяца. Это не значит, что затронутый вопрос может решиться в течении месяца. Но заявителю должны сообщить, что заявление находится на рассмотрении и на какой стадии. Городской голова не решает земельные вопросы самостоятельно. Он направляет заявление исполнителям и те должны в сроки, установленные законом, подготовить ответ.


093-543-82-02 irina_Pasichna@meta.ua
Показать контактную информацию

Nebulonis.com

Доступные специалисты в области административного права

PREMIUM
Off-line "1 ПРАВОВАЯ КОМПАНИЯ" команда адвокатов/юристов
450 грн
Консультация
юридическая компания
Киев
Borysocheva Nataliia
PREMIUM
Off-line Borysocheva Nataliia
500 грн
Консультация
адвокат
КиевLegalmap.net

Поделись этим вопросом с друзьями :


Категории вопросовWayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2018    Freelawyer.ua - Все права защищены