Консультируйтесь с юристами со всей Украины онлайн
Получите одновременно до 30 мнений от лучших специалистов права
Украина

Дуже сподіваюсь на вашу допомогу: 15 квітня 2017...

19.12.2017 21:21

Доброго вечора! Мене цікавить наступне питання, дуже сподіваюсь на вашу допомогу:
15 квітня 2017 року товариство з обмеженою відповідальністю звернулося до Регіонального відділення ФДМУ в Одеській області із заявою про укладення договору оренди складського майданчика площею 560 кв.м., розташованого на території ДП “Одеський морський торговельний порт” для надання послуг зі зберігання вантажів.
20 квітня 2017 року РВ ФДМУ в Одеській області направило заяву ТОВ разом із додатками до Міністерства інфраструктури України із проханням розглянути матеріали та надати висновок щодо можливості передачі в оренду згаданого об’єкта нерухомого майна. Станом на 1 червня 2017 року відповіді від Міністерства інфраструктури України на адресу ФДМУ не надійшло.
10 червня 2017 року РВ ФДМУ в Одеській області повторно направив запит до Мінінфраструктури із проханням повідомити Фонд про результати розгляду матеріалів щодо передачі нерухомого майна в оренду ТОВ. У відповідь на це звернення 20 червня 2017 року Мінінфраструктури повідомило Фонд, що за результатами засідання Комісії з розгляду питань щодо розпорядження державним майном, яке відбулося 5 червня 2017 року, прийнято рішення відмовити ТОВ “Портовик” в укладенні договору оренди, оскільки зазначений у заяві склад не включений до переліку потенційних об’єктів оренди, який ведеться Фондом державного майна України. До листа Мінінфраструктури додано копію Протоколу засідання Комісії від 05.06.2017 року.
На підставі викладеного, РВ ФДМУ в Одеській області відмовив ТОВ в укладенні договору оренди нерухомого майна з посиланням на ч. 4 ст. 7 та ст. 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”.
Якими мають бути позовні вимоги ТОВ, якщо воно хоче звернутись до суду щоб розпочати процедуру із укладення договору оренди? до якого саме суду ( господарського чи адміністративного) повино звернутися? і хто має бути відповідачем по справі?

Еще нет ответов юристов

Доступные специалисты в области договорного права

Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp
Реклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир

Нотариус Майдыбура. Киев.
Нотариус Майдыбура. Киев.

Адвокат, корпоративный юрист
Адвокат, корпоративный юристКатегории вопросов
x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций