Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Дозволи на використання обєктів

24.01.2014 20:11
Яким чином мають бути оформлені дозволи на використання об'єктів?ТОВ «Торгівля» купує в Російській Федерації вироби, що містять промислові зразки, запатентовані в Україні. Власником патенту України є ДП «Еколаб». ТОВ «Торгівля» ввозить вказані вироби в Україну та поставляє їх до мереж торговельних підприємств.Чи порушуються права ДП «Еколаб»? Якщо так, то які способи захисту може застосувати ДП «Еколаб»?Проконсультуйте.Ответы юристов

0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 25.01.2014 10:42

Якщо я правильно зрозумів ситуацію, є компанія ДП "Еколаб", що зареєструвала в Україні патенти на пром. зразки, тобто вона є їх власником в Україні.

Є друга компанія ТОВ "Торгівля", яка купує в РФ вироби, що містять ці патенти (тобто вона може їх вільно реалізувати в РФ, не порушуючи прав власників патентів), і потім, перетинаючи кордон РФ, поставляє їх в Україну.

Якщо є дозвіл (ліцензія) з боку ДП Еколаб, надана ТОВ "Торгівля", на використання патентів на пром. зразки в Україні, то тут немає жодних порушень. Якщо ж ні - то може бути як адміністративна, так і кримінальна відповідальність (проте останнє доводиться у господарському суді, що також включає збір доказової бази, проведення судової експертизи тощо).


0
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 25.01.2014 06:38

Якщо ДП "Еколаб" надавало російській компанії дозвіл на використання їх винаходу, тоді авторські права не порушені. Передбачений законом спосіб захисту - право на звернення до суду.


0
фото
Off-line Мельник Алексей
адвокат
Киев
ответил 24.01.2014 21:11

Через суд заборонити продаж і ввезення товару, стягнути з вас суму шкоди. За це є і кримінальна відповідальністьNebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?