Платная консультация
Платная консультация быстрее и эффективнее

Бесплатная консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов

Украина

Задержали с оружием шёл из гаража,оружие изготовлено кустарно двухствольный дробовик пригодность к...

24.11.2017 16:04

Задержали с оружием шёл из гаража,оружие изготовлено кустарно двухствольный дробовик пригодность к стрельбе сомнительная, делал сам для самообороны ну в смыле пугнуть, ранее не судим, на иждивении мать 73 года жена не работает ребёнку 19 лет учится, применять не собирался (изготовил по глупости вообщем) что мне грозит подскажите пожалуйста,после изьятия отпустили в протоколе указано что изготовил сам

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокатское объединение
ответил 27.11.2017 20:32

Добридень!

Додам.

В будь-який момент можете змінити свої покази і вказати, що взагалі знайшли вказаний "метал", а себе банально оговорили та/або на Вас тиснули правоохоронці, тощо. Однак, такі юр.дії можливо та необхідно здійснювати лише із правовим фахівцем, бо наслідки можуть бути абсолютно різними і не завжди позитивними... За вдалого використання такого методу має бути і інша стаття, а саме 263 КК України, хоч санкція такої ідентична вказаній Колегами раніше, однак, має певну "ахілесову п'яту", бо перебачає, що: ч.3 "Звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої", тобто, під час затримання йшли здавати таку в правоохоронні органи, тощо. 

Також слід звернути увагу (як вже зазначили Колеги), на відповідну експертизу та її висновки щодо можливості використання такого і вилученого "заліза" власне як вогнепальної зброї. В описаній Вами ситуації, експертиза є ключовим фактором згідно з яким Вам і Вашому захиснику доведеться розробляти тактику і стратегію та вести захист у кримінальному провадженні.

Корисні для Вас ресурси тут ...

http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/2341-14

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/4651-17

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0705-98

Зможу допомогти у супроводженні Вашого питання.

Якщо моя відповідь Вам допомогла, залишайте подяку у графі "Відгуки".З пов. Богдан Сердюк. P.S.: дані, що Вам необхідні, містяться тут ... www.freelawyer.ua/user/2399 P.P.S.: будьте компетентними,а тому завжди досліджуйте нормативну базу самостійно!
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line Адвокат Евгений Александрович
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 25.11.2017 00:45
ответ исправлен 25.11.2017 00:58

По ч.1 ст.263-1 УК Украины, от 3 до 7 лет лишения свободы, если указанный предмет признают огнестрельным оружием и пригодным для стрельбы. Если нужна помощь, звоните.Индивидуальная консультация, подготовка документов, участие в деле - на платной основе. С уважением,адвокат Евгений Александрович /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line Безуглый Юрий
адвокат
Днепропетровск (также Кривой Рог, Павлоград,Запорожье, Харьков)
ответил 24.11.2017 16:20

Добрий день шановний.

За законом э статтья 263-1 Кримінального кодексу України "Незаконне виготовлення, переробка чи ремонт вогнепальної зброї або незаконне виготовлення бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв", за ч.1 санкція:ці дії караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Однак, для того  щоб притягнути Вас до кримінальної відповідальності експертиза має показати, що зазначена зброя пригодна для використання, під який патрон тощо.

Якщо експертиза вкаже, що пригодна, з врахуванням того, що раніше не судимий, двоє утриманців, за 75 КК України можна просити умовний термін ув'язнення.

Якщо допоміг - залиште позитивний відзив.

З повагою, Юрій ВолодимировичПоказать контактную информацию

Nebulonis.com
Поделись этим вопросом с друзьями:
VIІ Зимовий Форум ААУ

Технологии и правоКатегории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?