Интересует профессиональная консультация?
Задайте ваш вопрос!
Ваш Email* (в вопросе email не отображается )
Ваш телефон* (доступен только оператору Правовой Биржи )
Полный вопрос* (как можно подробнее опишите Ваш вопрос )
Оцените стоимость вашей консультации
50 грн. 150 грн. 200 грн. Бесплатная

Мгновенная публикация вопроса
Гарантия ответа юриста


Украина

В ідентифікаційному коді дата народження не відповідає фактичній даті. Як і хто повинен виправити...

17.11.2017 15:17
В ідентифікаційному коді дата народження не відповідає фактичній даті. Як і хто повинен виправити помилку?




Ответы юристов

0
фото
Off-line Крикун Сергей
юрист
Днепропетровск
ответил 17.11.2017 20:35

По-перше, ідентифікаційний номер (код) фізичної особи-платника податків і обов'язкових платежів не має ніякого відношення до дати народження цієї особи - якщо у Вас має співпадіння, то воно випадкове. По-друге, ідентифікаційний номер надається фізичній особі і зберігається за нею протягом усього її життя - ст.3 чинного раніше Закону України "Про Державний реєстр фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів" (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/320/94-%D0%B2%D1%80): "індивідуальні ідентифікаційні номери, що надаються фізичним особам - платникам податків та інших обов'язкових платежів і зберігаються за ними протягом усього їх життя;", тобто не змінюються. Закон втратив чинність у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу України.


0
фото
FIND
Off-line Адвокат Евгений Александрович
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 17.11.2017 15:37

Вам нужно обратиться в налоговую службу.



Индивидуальная консультация, подготовка документов, участие в деле - на платной основе. С уважением,адвокат Евгений Александрович /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
On-line ТОВ "ПРАВО НА ЯКІСТЬ" Команда юристів
юридическая компания
Киев
ответил 17.11.2017 15:20

Заявление в налоговую инспекцию и они исравят вам ошибку.



з повагою, Право На Якість
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Мельник Алексей
адвокат
Киев
ответил 17.11.2017 15:18

Зверніться письмово в ДПІ, вони й виправлять



Nebulonis.com

Доступные специалисты в области административного права

Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp



Legalmap.net

Поделись этим вопросом с друзьями :
Мы рекомендуем
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир



Категории вопросов







Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2018    Freelawyer.ua - Все права защищены