Платная консультация
Платная консультация быстрее и эффективнее

Бесплатная консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов

Украина

Мені потрібно змінити фамілію, так як я вийшла заміж. У паспортному столі мені відповили...

27.09.2017 15:40

Добрий день. Мені потрібно змінити фамілію, так як я вийшла заміж.У паспортному столі мені відповили так як я не прописана у цьому місті.Я проживаю у Староконстантинові Хмельницька обласьть, а прописана у. Львівській області у с. Станиля. Мені їхати туди 10год. Я знаходжуся вагітна на 8 місяці, для мене це не можливо. Що мені робити у такій ситуації?

Ответы юристов

0
фото
PREMIUM
Off-line Borysocheva Nataliia
юрист
Киев (также Чернигов, Мариуполь, Краматорск, вся Украина)
ответил 27.09.2017 18:17

Добрий день! Відповідно до п.1.4 Порядку оформлення і видачі паспорта громадянина України, затв. наказом МВС України від 13.04.2012 № 320 (зі змінами від 06.10.2015), заява та інші документи, необхідні для оформлення або обміну паспорта, у тому числі замість утраченого або викраденого, вклеювання фотокарток при досягненні особою віку 25 або 45 років, подаються заявником до територіальних підрозділів за місцем проживання, а після утворення центрів - до відповідного центру.

Моя порада у Вашій ситуації  - це звернутися до паспортного столу за місцем свого проживання. Якщо усно відмовлять у обміні, напишіть письмову заяву на імя начальника територіального підрозділу ДМС (паспортного столу) в двох екземплярах, один віддайте в канцелярію, а на другому, який залишиться Вам, нехай поставлять відмітку про отримання, зазначивши дату отримання. У заяві зазначте вищевказаний пункт Постанови, а також те, щоб у разі відмови в обміні паспорта, Вам надали письмову відповідь протягом встановленого Законом України "Про звернення громадян" строку (30 днів), яку Ви потім можете оскаржити у вищестоящий орган.С уважением, Борисочева Н.М., тел. (068) 588-12-50, email: borysocheva@gmail.com
Показать контактную информацию

Nebulonis.com
Поделись этим вопросом с друзьями:
VIІ Зимовий Форум ААУ

Технологии и правоКатегории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?