Платная консультация
Платная консультация быстрее и эффективнее

Бесплатная консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристовУкраина

У мужа украли сумку с документами. Это было года 4 назад. И там было чернобыльское...

12.09.2017 09:04

У мужа украли сумку с документами. Это было года 4 назад. И там было чернобыльское удостоверение, это мы уже сейчас предположили. Так как перерыв всю квартиру оригинала не нашли, есть только копия. Проживаем в Г. Киеве. Он является пострадавшим. Куда можно обратиться, что бы восстановить удостоверение? И какая процедура восстановления документа?

Ответы юристов


0
фото
ответил 12.09.2017 09:28

Процедура такова:

У разі втрати або псування посвідчення замість нього видається дублікат на підставі раніше поданих документів, зазначених у пункті 10 цього Порядку, а також особистої заяви (з поясненням обставин втрати або псування посвідчення і зазначенням його номера і дати видачі) та публікації в пресі повідомлення про визнання втраченого посвідчення недійсним

Дублікат видається органом, який видав посвідчення, або органом, який видає такі посвідчення за новим місцем проживання громадянина, на підставі завірених в установленому порядку копій документів, зазначених у пункті 10 цього Порядку. Угорі у лівому кутку посвідчення ставиться штамп або робиться чорним чорнилом надпис: "Дублікат. Видано замість посвідчення серії ... N ...". 

У разі відшукання втраченого посвідчення воно підлягає обов'язковому здаванню для знищення органові, яким видано його дублікат. 

10. Видача посвідчень провадиться: 

...іншим потерпілим і учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а також дружині (чоловіку) або опікуну дітей померлого громадянина, смерть якого пов'язана з Чорнобильською катастрофою - Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями за поданням місцевих органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування за місцем проживання. 

Т.е., нужно обращаться в исполком местного совета по месту проживания.Nebulonis.com

Доступные специалисты в области административного права

Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Адвокат  Евгений Александрович
PREMIUM
Off-line Адвокат Евгений Александрович
400 грн
Консультация
адвокат
Киев
  Borysocheva     Nataliia
PREMIUM
Off-line Borysocheva Nataliia
500 грн
Консультация
адвокат
КиевLegalmap.net

Поделись этим вопросом с друзьями :
Мы рекомендуем
Адвокат Осикін Володимир
Осикин ВладимирКатегории вопросовWayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2018    Freelawyer.ua - Все права защищены