Платная консультация
Платная консультация быстрее и эффективнее

Бесплатная консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов

Украина

Нещодавно дізналися про існування так званого Єдиного Державного Демографічного...

02.09.2017 20:32

Доброго дня. Нещодавно дізналися про існування так званого Єдиного Державного Демографічного Реєстру. Виникли питання: яких сфер життя він стосується, чи вносять в нього людей під час оформлення пенсії, тих, хто змінює місце проживання, чи купує нерухомість, чи пов'язаний з ним реєстр про освіту? Інформація туди вноситься за згодою людини, чи не тільки? Потрібна розлога відповідь. Дякую за неї.

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Черныш Ксения
юрист
Днепропетровск (также Вся Украина)
ответил 02.09.2017 22:43
До Реєстру вноситься така інформація про особу: 1) ім'я особи; 2) дата народження/смерті; 3) місце народження; 4) стать; 5) дата внесення інформації про особу до Реєстру; 6) відомості про батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників та інших представників; 7) відомості про громадянство або його відсутність та підстави набуття громадянства України; 8) реквізити документів, виданих особі (тип, назва документа, серія, номер, дата видачі та уповноважений суб'єкт, що видав документ, строк дії документа); 9) відомості про документи, що підтверджують смерть особи або визнання особи померлою чи безвісно відсутньою; 10) відцифрований зразок підпису особи; 11) відцифрований образ обличчя особи; 12) додаткова змінна інформація (про місце реєстрації, про сімейний стан, про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, про видачу приватизаційних паперів, додаткові (факультативні) біометричні дані, параметри); 13) інформація з ВІС (відомчих інформаційних систем). Всі сеанси доступу будь-якого чиновника до персональних даних особи фіксуються системою в автоматичному режимі й ці дані зберігаються. У подальшому кожна особа зможе безкоштовно отримати інформацію про те, хто, коли та на якій підставі переглядав інформацію про неї в Реєстрі. Окремо фіксуватиметься інформація про те, ким, коли та на якій підставі вносилися зміни до даних про особу в Реєстрі. Усі дані про громадян, які містяться на паперових носіях у формах Ф-1, будуть поступово оцифровані та внесені до ЄДДР.


С уважением, юрист Черныш Ксения . Сайт uristdnepr.com.ua. 095 915 39 42; viber 096 320 20 46. Индивидуальные консультации ПЛАТНЫЕ!
Показать контактную информацию

Nebulonis.com
Поделись этим вопросом с друзьями:
VIІ Зимовий Форум ААУ

Технологии и правоКатегории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?