Платная консультация
Платная консультация быстрее и эффективнее

Бесплатная консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов



Украина

Доброго дня, поясніть мені, будь ласка, наступну річ: Для компанії ми хочемо придбати операційну...

30.08.2017 17:07
Доброго дня, поясніть мені, будь ласка, наступну річ:

Для компанії ми хочемо придбати операційну систему windows 10. Наш бухгалтер каже, що придбаний продукт повинен мати ПДВ, а на сайтах типу Розетка, Дешевше.нет, ПДВ не вказано, і в рахунку-фактурі стоїть ціна без ПДВ.

Це означає, що тепер програмне забезпечення для фірм можна придбати без ПДВ? І чи не буде потім проблем зі всякими перевірками?

Я от знайшов Лист ДФС від 12.04.2016 № 8181/6/99-99-19-03-02-15, але я не юрист і в тому на жаль не розбираюсь, хоча загальну суть, що програмне забезпечення тепер не оподатковується.



Буду радий за пояснення проблеми.


Пополнить счет


Ответы юристов


0
фото
Off-line Лисица Сергей
адвокат
Киев
ответил 30.08.2017 21:53
ответ исправлен 30.08.2017 21:53

Добрый день.

В данной ситуации как ни странно прав и ваш бухгалтер  и Розетка.

Они просто на один вопрос смотрят с разных сторон.

Бухгалтер говорит - коробочная версия ПО - это не роялти, а продукт для конечного пользования. Значит должен быть НДС. Верно.

Розетка говорит - мы продаём ПО. И поставка ПО согласно спецнорме  п. 26-1 підрозділу 2 розділу XX ПКУ освобождена от НДС.

Так что - это не роялти, а значит должен быть НДС. Но спецнорма освобождает от его начисления.



Nebulonis.com


Legalmap.net

Поделись этим вопросом с друзьями :
Мы рекомендуем
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир

Семейный адвокат
Семейный адвокат



Категории вопросов







Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2018    Freelawyer.ua - Все права защищены