Платная консультация
Платная консультация быстрее и эффективнее

Бесплатная консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов





Украина

Я уже оплачивала и получала выписку из держ.реестра. Но она где-то затерялась. Я могу как-то...

21.07.2017 09:12
я уже оплачивала и получала выписку из держ.реестра. Но она где-то затерялась. Я могу как-то повторно ее заказать уже без оплаты?


Комментарии автора вопроса

21.07.2017 15:00
Анастасия, я на сайте минюст.гов.юа заказывала онлайн справку. Какое БТИ? Вы какой-то сложный вариант написали.

21.07.2017 11:19
Анастасия,спасибо большое за ответ. Но мне нужен реестр на недвижимость

21.07.2017 11:16
Татьяна, реестр на недвижимость



Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Синицына Анастасия
юрист
Киев
ответил 21.07.2017 12:06

За загальним правилом, у разі втрати або зіпсування документа, суб'єкт, що видавав вам документ, може видати його дублікат.

Стосовно отримання дубліката свідоцтва про право власності на нерухоме майно зазначаємо.

Відповідно до пункту 6.4 Тимчасового положення про порядок державної реєстрації прав власності на нерухоме майно, затвердженого наказом Міністерства юстиції від 7 лютого 2002 року № 7/5, зареєстрованим у Міністерстві юстиції 18 лютого 2002 року за № 157/6445 (далі – Тимчасове положення), у разі крадіжки, втрати, пошкодження тощо свідоцтва про право власності чи витягу про реєстрацію прав БТІ можуть видати дублікат витягу або за дорученням органів місцевого самоврядування, місцевої державної адміністрації та інших органів здійснити необхідні підготовчі заходи для видачі дубліката свідоцтва.

Для отримання дубліката свідоцтва чи витягу подається заява, якій передує опублікування в пресі повідомлення про недійсність викрадених, загублених, пошкоджених свідоцтв про право власності чи витягів про реєстрацію прав.

БТІ перевіряє належність заявленої вимоги відомостям з Реєстру прав та оформлює дублікат свідоцтва чи витягу.

На дублікаті свідоцтва чи витягу обов’язково зазначається його номер та в Реєстрі прав робиться відмітка про втрату оригіналу свідоцтва чи витягу та відмітка про видачу дубліката свідоцтва чи витягу.

Стосовно отримання дубліката нотаріально посвідченого правочину, за яким відбувся перехід права власності на об’єкт нерухомого майна, зазначаємо.

Згідно з статтею 53 Закону України "Про нотаріат" у разі втрати документа, посвідченого або виданого нотаріусом чи посадовою особою виконавчого комітету сільської, селищної, міської Ради народних депутатів, за письмовою заявою осіб, перелічених у частині другій статті 8 цього Закону, видається дублікат втраченого документа.

 


С уважением, Анастасия Синицына
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line Синицына Анастасия
юрист
Киев
ответил 21.07.2017 11:06

Якщо вам потрібно оформити електронну виписку, то сплатити потрібно, не зважаючи на те що ви вже сплачували,  - вибирайте Платний запит та через інтернет зможете отримати.

Якщо потрібно переглянути усю відкриту про юридичну особу чи ФОП інформацію за номером ЄДРПОУ вибирайте Безкоштовний запит .

На  офіційній веб-сторінці Міністерства Юстиції Украіни у розділ “Пошук інформації у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” – https://usr.minjust.gov.ua/

можете обрати який тип запиту потрібен безкоштовний чи платний.

Або подавайте запит державному реєстратору за місцезнаходженням або місцем проживання.

З повагою.

 


С уважением, Анастасия Синицына
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line Прокопенко Татьяна
юрист
Киев (также любой город)
ответил 21.07.2017 10:45

Добрый день. Какого именно реестра? ЕГРПОУ?



С уважением, Татьяна.
Показать контактную информацию

Nebulonis.com
Поделись этим вопросом с друзьями:
VIІ Зимовий Форум ААУ

Технологии и право



Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?