Консультируйтесь с юристом онлайн
Украина

Могу ли я сделать себе статус сироты (мама умерла, отец не...

07.07.2017 19:25

Здравствуйте, интересует такой вопрос, могу ли я сделать себе статус сироты (мама умерла, отец не принимает участия в воспитании), учусь на дневном отделении вуза, если да то какие документы для этого надо?





Ответы юристов

0
фото
Off-line Yarovich Jirko
Киев
ответил 07.07.2017 21:15

 Відповідно ст. 1 ЗУ «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування визначаються особи віком від 18 до 23 років, у яких у віці до 18 років померли або загинули батьки, та особи, які були віднесені до дітей, позбавлених батьківського піклування. Тобто, у випадку якщо ваша матір померла в момент, коли вам було вже 18 років, статус сироти ви не зможете отримати. На рахунок документів, то вам треба це уточнити у службі по справах дітей. 


Доступные специалисты в области административного права

Литвинчук Константин
PREMIUM
Off-line Литвинчук Константин
юрист
Киев
Телефон Телефон
Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp



Поделись этим вопросом с друзьями :

Мы рекомендуем
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир

Нотариус Киев
Нотариус Киев



Категории вопросов







Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2018    Freelawyer.ua - Все права защищены
x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций