Платная консультация
Платная консультация быстрее и эффективнее

Бесплатная консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов





Украина

Подала документы на помощь малообесеченым семьям с детьми,...

20.06.2017 12:08

Добрый вечер. Подскажите пожалуйста. Подала документы на помощь малообесеченым семьям с детьми, пришел отказ,(согласно п. 7 Закона Украины"Про держ. Соц. Допомогу малозабезпеченим сім'ям з дітьми.") 31 01 уволилась с работы 20.02 оформилась на новую. Подавала в апреле. То есть 2месяца и 10 дней рабртала (январь, февраль и март) в промежутке 7 дней стояла в центре занятости (сказали подтверждение не нужно). Можно ли опротестовать? На сколько мне известно если месяц перерыва идет отказ.  В документе нет ни номера приказа ни мокрой печати.


Файл 2017-06-20 12.13.16.jpg



Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Дубовик Володимир
юрист
Сумы (также Харків, Київ)
ответил 20.06.2017 12:38

Доброго дня.

Статтею 7 Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" передбачено, що державна соціальна допомога не призначається у випадках, коли: 

працездатні члени малозабезпеченої сім'ї не працюють, не служать, не вчаться за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах I - IV рівнів акредитації протягом трьох місяців, що передують місяцю звернення за призначенням державної соціальної допомоги (крім осіб, які в установленому порядку визнані безробітними та за інформацією центрів зайнятості не порушують законодавство про зайнятість щодо сприяння своєму працевлаштуванню; осіб, які доглядають за дітьми до досягнення ними трирічного віку або за дітьми, які потребують догляду протягом часу, визначеного у медичному висновку лікарсько-консультативної комісії, але не більше ніж до досягнення ними шестирічного віку; осіб, які доглядають за інвалідами I групи або дітьми-інвалідами віком до 18 років, за інвалідами II групи внаслідок психічного розладу, а також за особами, які досягли 80-річного віку; фізичних осіб, які надають соціальні послуги); 

Якщо Ви не відповідаєте вказаним у Законі умовам (наприклад: не працювали менше ніж три місяці) і надали Управлінню праці і соц. захисту всі документи, які це підтверджують, Вам безпідставно відмовлено у призначенні допомоги.

Про призначення чи відмову у призначенні допомоги Райдержадміністрація приймає рішення.

Відповдіно до ст.4 вказаного Закону Райдержадміністрація зобов'язана була направити Вам рішення про відмову в призначенні допомоги не пізніше наступного дня після його прийняття.

Якщо не направили - зверніться з письмовою заявою-вимогою про надання копії такого рішення.

Рішення має бути мотивованим.

Ви маєте право оскаржити таке рішення як до Обласної державної адміністрації так і до місцевого адміністративного суду.



Якщо відповідь для Вас корисна - ставте лайк, напишіть про мене відзив
Показать контактную информацию

Nebulonis.com
Поделись этим вопросом с друзьями:
VIІ Зимовий Форум ААУ

Технологии и право



Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?