Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Визначення ціни

13.01.2014 08:24
Панове юристи, підкажіть найбільш правильний варіант вирішення даної ситуації.
Я приватний підприємець. Місяць тому я взяв у комунального підприємства в оренду котельню. Домовленість була така, що спочатку в оренду візьму саму котельню, а потім іншим договором труби. Коли я звернувся для взяття в оренду труб, які фактично необхідні для передачі теплової енергії з котельні до іншого підприємства, комунальне підприємство сказало мені, що правовстановлюючих документів на труби немає. Відтак, неможливо зробити експертну оцінку труб щоб визначити ціну договору. Тобто, фактично, без правовстановлюючих документів на труби ми не могли укласти договір оренди труб. Тоді нам запропонували укласти договір користування (ніби, в знак принципу свободи договору і тд. За договором передається тільки користування, а не володіння і користування, як в договорі оренди. Так мені пояснили юристи міської ради і комунального підприємства. Це для обходу закону по оренді комунального майна). Але тепер виникає проблема-як визначити ціну договору користування? Без експертної оцінки.
1. Чи можемо ми з міською радою просто «з потолка» взяти ціну, укласти протокол узгодження ціни і все буде законно?
2. Чи інший варіант-є загальна балансова вартість всієї тепломережі міста. Визначити, скільки % від загальної займають труби, які мені потрібні, і ПРИБЛИЗНО вказати на підставі цього ціну.
3.І третій варіант,який мені вже пропонували у Вас на сайті-договір спільної діяльності. Вкладом моїм буде котельня, а вкладом комунального підприємства-труби. і плату для КП буду прямо вносити не я,а контрагенти,яким ми постачатимемо тепло.

буду вдячним за допомогу!Ответы юристов

0
фото
Off-line СПМ-КОНСАЛТИНГ ГРУП
юридическая компания
Киев
ответил 13.01.2014 09:43
ответ исправлен 13.01.2014 09:45

Доброго дня! В принципі, для Вас не має особливого значення, яким шляхом піти для визначення ціни з Вами запропонованих. Але наша порада: договір спільної діяльності де буде визначено в процентному співвідношенні плату за користування майном від загальної балансової вартості всієї мережі...

наша мотивація: 

1. Якщо підете першим варіантом, "узгодження договірної ціни": при перевірці прокуратурою чи іншим уповноваженим органом, може бути доведено неадекватність ціни, як наслідок збитки бюджету (поняття спірне), але якщо навіть Вам як підприємцю при хорошому юристові нічого не пред'являть, то проблеми всім уповноваженим на підписання договору з боку організацій управління даним комунальним майном гарантовано, як наслідок, адекватно працювати Вам не дадуть.

2. Звичайно, що експертну провести практично нереально, проте, можливо провести розрахунково-експертну (такого поняття, якби і не має, це та ж сама експертна, проте із застосуванням певних процедур, коефіцієнтів і умов розрахунку). Проте для цього потрібно, провести оцінку всієї системи даних комунікацій і як Ви розумієте за рахунок місцевого бюджету... (Це також можливо оскаржити в суді, як Ви розумієте, але скоріше за все при адекватній оцінці, в цьому ніхто не буде зацікавлений)... Прикладів такого експертного висновку достатньо.


0
фото
Off-line Олексюк Назар
адвокат
Львов
ответил 13.01.2014 09:04

Це складне питання, але спробую відповісти. Ну ви не можете узгодити ціну оренди як хочете. Ціна оренди комунального майна регулюється як ЗУ "Про оренду державного та комунального майна" так і ЗУ "Про державний бюджет". Також відповідно до ЗУ "Про місцеве самоврядування" органи місцевого самоврядування приумають положення про порядок оренди громади (міста, села чи селища). Так от, в тих порядках зазвичай затверджується формула розрахунку вартості оренди. Наприклад, для Львова є знаю такі формули, однак вони можуть різнитись для вашого міста.(якого, правда, невідомо). Частими є випадки, коли при укладанні договір оренди між підприємцями та міською радою щось собі поузгоджують,  потім прокуратура чи міліція це виявляє, оскаржує і т.д. Якщо ви серйозно хочет займатись справами, раджу це питання детально з"ясовувати з юристами наочно, а не дистанційно.Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Юрист Рудниченко Андрей
https://www.freelawyer.ua/user/5562
www.freelawyer.ua
КВАЛІФІКОВАНА ПРАВОВА ДОПОМОГА
http://www.vfemidav.com.ua
www.vfemidav.com.ua
АДВОКАТ Уголовное и хоз спец
https://www.freelawyer.ua/user/122469
www.freelawyer.ua
Адвокатське бюро Бородіної
https://www.freelawyer.ua/user/125021
www.freelawyer.ua
Адвокат Гриньов Сергій (Київ)
https://www.freelawyer.ua/user/114761
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?