Платная консультация
Платная консультация быстрее и эффективнее

Бесплатная консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристовУкраина

Доброго дня, мене цікавить питання на рахунок прав захисту споживачів і повернення коштів за...

11.04.2017 18:32

Доброго дня, мене цікавить питання на рахунок прав захисту споживачів і повернення коштів за списаний товар.
17 березняв гарантійний ремонт була відіслана оперативна память (ціна на момент покупки 1829 грн), сьогодні (11 квітня) мені повідомили, що оперативка не підлягає ремонту і її списали, при цьому запропонували повернути гроші (1829 грн). Про те, дана частина компютера значно подорожчала, оскільки місяць назад я взяв на заміну іншу (такої самої моделі) в іншому магазині (приблизна ціна 2,5к грн).
Відповідно, питання в наступному: яку суму мені повинен повернути магазин при умові, що аналогічної памяті в них немає і, як факт - немає і актуальної ціни, чи можу я відштовхуватись від цінової політики інших магазинів?Комментарии автора вопроса

12.04.2017 13:00      комментарий относится к Рыбинцев Сергей
Доброго дня. В телефонній розмові я згадував про такий варіант, але магазин відмовився, чи є в мене якісь шанси на законному рівні отримати ту сумму гривень, яка є актуальною по відношенню до ціни?
Якщо так, то в скільки обійдуться ваші послуги по складанню такої заяви, де вона буде основуватись на законах України? І ще, чи можу я основуватись на ціні товару на тот момент, коли був куплений аналогічний товар, оскільки в мене є чеки і гарантія, яка підтверджує це? Момент покупки нової оперативної плати співпадає з моментом, коли я відіслав в гарантійний ремонт стару оперативну плату.

Пополнить счет


Ответы юристов


0
фото
PREMIUM
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Киев (также Одесса, Днепр)
ответил 12.04.2017 14:45

Для мене телефонна розмова -взагалі не показник, як правила в телефонних розмовах ніколи законі права та інтересі і не реалізуються.

У вас є всі шанси на повернення коштів за ціною на аналогічну позицію, що діє на час розірвання договору. Вне залежості де ця аналогічна позицію на території країни продається. Це ваше право, закріплене в ЗУ "Про захист прав споживачів".

Питання стосовно вартості послуг я можу обговорювати через електронну пошту, звертайтесь.Підписуйтесь! Більше відповідей на персональній сторінці https://www.facebook.com/ribintsevss // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
PREMIUM
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Киев (также Одесса, Днепр)
ответил 12.04.2017 07:15

Доброго дня!

При поверненні коштів внслідок розірвання договору з причин істотного недоліку товару, ціна товару розраховується на дату розірвання договору (по суті дати вашої заяви про повернення по товару з істотним недоліком).

Судова практика з цього питання склалась, і суди визначають право споживача на суму повернення за ціною на аналогічний товар в тому числі і в інших мережах.

Для цього ви пишите відповідну заяву на продавця, вказуєте відсутність аналогічного товару в їх магазині, вказуєте наявність в інших- та докази (фото, чеки тощо) їх ціни, і просити повернення за цією ціною.Підписуйтесь! Більше відповідей на персональній сторінці https://www.facebook.com/ribintsevss // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

Nebulonis.com


Legalmap.net

Поделись этим вопросом с друзьями :
Мы рекомендуем
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир

Семейный адвокат
Семейный адвокатКатегории вопросовWayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2018    Freelawyer.ua - Все права защищены