Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Вопрос связанный с веществом содержащим психотропное вещество

09.01.2014 13:43
Александр

Многоуважаемые юристы подскажите мне, пожалуйста, и как мне правильней поступить в следующей ситуации: мне (уже) инкриминируют хранение жидкости содержащей метамфетамин, т.е обвинение по ст 309ч1 УК Украины. В этой статье указанно, что уголовное наказание происходит за: незаконное производство, изготовление, хранение, перевозку, пересылку наркотических средств, психотропных веществ или их аналогов без цели сбыта. Эксперт допрошенный в зале судебного заседания, на вопрос защиты, ответила, что инкрементируемая мне жидкость содержащая метамфетамин является веществом только содержащим психотропное вещество, а именно самим психотропным веществом не является. На сравнительный пример с таблеткой растворимого Солпадеин ответила так же, что если ее растворить ее в воде, то по экспертному заключению будет – жидкость, содержащая наркотическое вещество кодеин, в который входит в состав таблетки. У меня возник вопрос: разве законно мне орган гособвинения инкрементировал ст 309ч1 УК Украины, ведь с статье ничего не указанно за вещества содержащие психотропные вещества.

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Олексюк Назар
адвокат
Львов
ответил 12.01.2014 10:49

Ну якщо слідувати вашій логіці - то розчин опію ацетильованого, більш відомий в народі як "ширка", це не наркотик, а проста рідина що його містить? А подрібнене лисття марихуани - це також не наркотик, а лише рослина, що містить такий? Не акцентуйте увагу на рідині. У вашому випадку ця рідина я місцезнаходженням самого наркотику. Перш ніж потрапити до рідини, метамфетамін хтось мав же туди помістити?


0
фото
Off-line Завгородняя Юлия
адвокат
Днепропетровск (также Вся Украина)
ответил 09.01.2014 17:00

Здравствуйте!

Для ответа на вопрос: есть ли в Ваших деяних состав правонарушения необходимо знать ВСЕ обстоятельства инкриминируемого деяния, а главное - обьем выявленного психотропного вещества.


0
фото
Off-line Довбыш Анастасия
юрист
Киев
ответил 09.01.2014 14:00

Відомості про предмет цього злочину, містяться у Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів . Такий Перелік - це згруповані в списки наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори, включені до таблиць І-IV згідно із законодавством України та міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана ВР. Перелік затверджується КМ за поданням спеціально уповноваженого органу виконавчої влади в галузі охорони здоров'я і публікується в офіційних друкованих виданнях. Наркотичні засоби - це включені до Переліку речовини природного чи синтетичного походження, препарати, рослини, які становлять небезпеку для здоров'я населення у разі зловживання ними. До них належать, зокрема, гашиш, марихуана, опій, кокаїн. Зловживання наркотичними засобами призводить до захворювання на наркоманію Психотропні речовини - це включені до Переліку речовини Природного чи синтетичного походження, препарати, природні матеріали, які здатні викликати стан залежності та чинити депресивний або стимулюючий вплив на центральну нервову систему або викликати порушення сприйняття, або емоцій, або мислення, чи поведінки і становлять небезпеку для здоров'я населення у разі зловживання ними До них належать, наприклад, ЛСД, мескалін, тетрагідроканнабінол, Зловживання психотропними речовинами спричиняє захворювання на токсикоманію. До наркотичних засобів і психотропних речовин належить значна кількість лікарських препаратів. Підчас проведення досліджень по створенню нового фармацевтичного препарату, як правило, визначається і вивчається низка продуктів, що мають подібні властивості, але дещо відрізняються за своєю молекулярною структурою. Це так звані аналоги. Аналоги наркотичних засобів і психотропних речовин - це заборонені до обігу в Україні речовини природного чи синтетичного походження, не включені до Переліку, хімічна структура і властивості яких подібні до хімічної структури і властивостей наркотичних засобів і психотропних речовин, психоактивну дію котрих ці речовини відтворюють. Наркотичні засоби і психотропні речовини, за обігом яких встановлено національний і міжнародний контроль, визначаються за міжнародними назвами та хімічними формулами. Водночас їхні аналоги, які мають подібні властивості, не затверджуються як наркотичні засоби чи психотропні речовини міжнародними конвенціями ООН і не використовуються в торгівлі. А тому в багатьох випадках дії з ними не контролюються ані національним законодавством. ані міжнародними договорами у сфері боротьби з розповсюдженням наркотиків. На території України заборонено обіг аналогів наркотичних засобів або психотропних речовин. Прекурсори - це речовини та їх солі, що використовуються при виробництві, виготовленні наркотичних засобів і психотропних речовин, включених до Переліку (зокрема етиловий ефір, ацетон, ефедрин; ангідрид оцтової кислоти, соляна і сірчана кислоти).

Для встановлення виду, назв і властивостей наркотичного засобу, психотропної речовини, їх аналога чи прекурсора, а також належності рослини до культур, які містять наркотичні засоби, необхідний висновок експерта. Можете подати клопотання про проведення повторної експертизи, якою буде встановлено, чи дійсно препарат, який знайшли у Вас, може бути віднесений до наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів (тобто такої речовини, про яку йдеться в першій частині моєї відповіді).Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Адвокат Гриньов Сергій (Київ)
https://www.freelawyer.ua/user/114761
www.freelawyer.ua
Адвокатське бюро Бородіної
https://www.freelawyer.ua/user/125021
www.freelawyer.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
КВАЛІФІКОВАНА ПРАВОВА ДОПОМОГА
http://www.vfemidav.com.ua
www.vfemidav.com.ua
Юридическое профи...
https://www.freelawyer.ua/user/128676
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ Уголовное и хоз спец
https://www.freelawyer.ua/user/122469
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?