Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Визначення ціни договору

05.01.2014 12:44
Вибачте,що вдруге пишу по одному і тому ж питанню. мені вже відповідали по ссилці
http://www.freelawyer.ua/consult/13812

проте,на те,що мене цікавить, відповіді я не отримав.скажіть як ВИЗНАЧИТИ ЦІНУ ДОГОВОРУ даному випадку.

шановні юристи,підкажіть,будь ласка,як бути в наступній ситуації.
я приватний підприємець. місяць тому я взяв у комунального підприємства в оренду котельню. Домовленість була така,що спочатку в оренду візьму саму котельню, а потім іншим договором труби. коли я звернувся для взяття в оренду труб, які фактично необхідні для передачі теплової енергії з котельні до іншого підприємства, комунальне підприємство сказало мені, що правовстановлюючих документів на труби немає. відтак,неможливо зробити експертну оцінку труб щоб визначити ціну договору.
тобто,фактично,без правовстановлюючих документів на труби ми не могли укласти договір оренди труб. Тоді нам запропонували укласти договір користування (ніби, в знак принципу свободи договору і тд. За договором передається тільки користування, а не володіння і користування,як в договорі оренди. Так мені пояснили юристи міської ради і комунального підприємства. Це для обходу закону по оренді комунального майна).

Але тепер виникає проблема-як визначити ціну договору користування?без експертної оцінки. чи можемо ми з міською радою просто "з потолка" взяти ціну, укласти протокол узгодження ціни і все буде законно?будь-ласка,підкажіть,як визначити законно ціну цього договору?

п.с.раніше юристка на Вашому сайті в ссилці,яку я зазначав вище,вказувала про доцільність укладення договору про спільну діяльність. В комуанльному підприємстві мені в цьому відмовили,аргументуючи тим,що ніякої трудової діяльності вони здійснювати не будуть.Ответы юристов

0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 05.01.2014 16:04

У КП повинні бути документи, які підтверджують право власності на труби (наприклад, договір купівлі-продажу). Інакше КП не є власником цього майна! Але якщо все-таки жодного документу у комунальників нема, то  можна ризикнути і в договорі оренди вказати: "Орендодавець гарантує, що він є власником майна, котре передається в оренду; треті особи не мають права власності чи користування на майно, яке передається в оренду".

Що стосується ціни договору, то її має визначити КП. Зважаючи на відсутність труб на балансі і, відповідно, балансової ціни, КП може оцінити труби за схемою, запропонованою О.Бондарєвою. 


0
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 05.01.2014 13:47

У всіх речей є "ринкова ціна", законом це передбачено.   Складаєте перелік труб, діаметр, товщина стінки, довжина. В двух-трьох організаціях, які продають такі труби, берете прайси і по ним визначаєте середню ціну із зазначенням, що це орієнтовна ціна без врахування зносу, визначена за домовленістю сторін згідно прайсів... Обов'язково вказуєте рік, хоч приблизний, монтажу труб. Не забудьте про такі деталі як перехідники тощо.

    Але майте на увазі, якщо труб немає на балансі, власником тих труб може виявитись не місцева рада, а якесь підприємство, особа, чи попередній орендар котельні, які купували труби та оплачували монтаж тих труб. На теплопостачання, для якого труби, має бути проект, а проект розробляється на чиєсь ім'я. Варто перевірити.


1
фото
Off-line Цебак Іван
адвокат
Львов
ответил 05.01.2014 13:26

напишіть 1 грн і все


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 05.01.2014 12:53
ответ исправлен 05.01.2014 12:54

Правовстановлюючих документів на труби звичайно немає, адже це не будівля. Але вказані труби повинні бути на балансі комунального підприємства, до якого ви звернулись. А якщо вони є на балансі, значить є їх балансова вартість. Відповідно ціну договору необхідно визначати, виходячи з їх балансової вартості, така вартість має бути вказана у відповідній довідці, яку повинна видати бухгалтерія даного підприємства.

Якщо ж труби на балансі підприємства не обліковуються, то відповідно передавати в оренду такі труби вони не мають права. Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Юрист Рудниченко Андрей
https://www.freelawyer.ua/user/5562
www.freelawyer.ua
Адвокат Гриньов Сергій (Київ)
https://www.freelawyer.ua/user/114761
www.freelawyer.ua
Адвокатське бюро Бородіної
https://www.freelawyer.ua/user/125021
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ Уголовное и хоз спец
https://www.freelawyer.ua/user/122469
www.freelawyer.ua
КВАЛІФІКОВАНА ПРАВОВА ДОПОМОГА
http://www.vfemidav.com.ua
www.vfemidav.com.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?