Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Чи має право адвокат (сторона захисту) у кримінальному провадженні на стадії...

18.10.2016 13:00

Чи має право адвокат (сторона захисту) у кримінальному провадженні на стадії досудового розслідування призначати судову експертизу до експертної установи без клопотання? (у ст.243 КПК частина 2 протирічить частині 1) а у ст. 244 ч.1 взагалі вказано, "У разі відмови СЛІДЧОГО, прокурора В ЗАДОВОЛЕННІ КЛОПОТАННЯ СТОРОНИ ЗАХИСТУ про залучення експерта особа, що заявила відповідне клопотання, має право звернутися з клопотанням про залучення експерта до слідчого судді." Тобто, таке клопотання обов'язково має бути і на адресу слідчого?



Комментарии автора вопроса

18.10.2016 13:11      комментарий относится к Яцишин Андрій
Ситуація без відмови, просто призначення експертизи адвокатом до експертної установи, має право він це робити без клопотання?



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 18.10.2016 18:10

Три варианта для стороны защиты, на стадии досудебного расследования:

- через следователя, прокурора подав ходатайство о назначении судебной экспертизы (сразу не оплачивать, только по приговору суда);

- самостотельно по договору (сразу оплачивать);

- подав ходаайство следственному судье (сразу не оплачивать, только по приговору суда).



Индивидуальная консультация, подготовка документов, участие в деле - на платной основе. С уважением,адвокат Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line "Головченко & Партнеры"
адвокатское объединение
Херсон (также Николаев, Одесса)
ответил 18.10.2016 13:35

Має право на підставі ч. 3 ст. 93, ч. 2 ст. 243 КПК України.

Немає жодних протиріч, але призначення експертизи стороною обвинувачення на стадії розслідування забезпечить безкоштовне її проведення, а випадку призначення захистом на договірних засадах буде оплатним.

Я у практиці клопочу про призначення експертиз, відмови оскаржую до слідчого судді, а коли ці засоби вичерпані або потрібен висновок конкретного експерта сам призначаю експертизу.



С уважением, адвокат Головченко Р.В.
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Яцишин Андрій
адвокат
Львов
ответил 18.10.2016 13:03

Якщо ви звернулись із клопотанням про призначення експертизи і вам відмовили у його задоволенні, ви маєте право оскаржити таку відмову у 10-ти денний строк з моменту отримання рішення про відмову до слідчого судді. Скарга на рішення слідяого подається безпосередньо до суду



Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
КВАЛІФІКОВАНА ПРАВОВА ДОПОМОГА
http://www.vfemidav.com.ua
www.vfemidav.com.ua
Адвокат Гриньов Сергій (Київ)
https://www.freelawyer.ua/user/114761
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Адвокатське бюро Бородіної
https://www.freelawyer.ua/user/125021
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ Уголовное и хоз спец
https://www.freelawyer.ua/user/122469
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Юридическое профи...
https://www.freelawyer.ua/user/128676
www.freelawyer.ua
Юрист Рудниченко Андрей
https://www.freelawyer.ua/user/5562
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?