Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Нужна консультация по 121 ст.Земельного кодекса украины

13.10.2016 18:08

Добрый день нужна консультация по 121 ст.Земельного кодекса украины. Если я хочу получит землю в определенном поселке. Могули янаписать запрос о наявности свободной например, Прошу надати мені інформацію про наявність вільних участків у смт.Лескі розміром 15 соток для отримання його в мою власність на підставі статті 121 Земельного Кодексу України з метою будування жилої будівлі., Или я должна конкретно указать какой участок? В какой орган управления нужно направить запрос? Спасибо.





Ответы юристов

0
фото
Off-line Барабаш Марина
юрист
Киев
ответил 13.10.2016 21:24

Відповідно до статті 116 Земельного кодексу України громадяни та юридичні особи набувають право власності та право постійного користування земельними ділянками із земель державної або комунальної власності за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування в межах їх повноважень, визначених цим Кодексом або за результатами аукціону.

Частиною шостою статті 118 Кодексу визначено, що громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для ведення фермерського господарства, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки), індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів у межах норм безоплатної приватизації, подають клопотання до відповідної районної, Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації або сільської, селищної, міської ради за місцезнаходженням земельної ділянки.

Тому, Вам потрібно звернутись до сільської ( селищної, міської) ради за місцезнаходженням земельної ділянки із запитом про надання інформації.

Наприклад:

"Відповідно до Конституції України, Земельного кодексу України, Законів України «Про Державний земельний кадастр»,  «Про землеустрій» та інших нормативно-правових актів, що регулюють земельні правовідносини, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», прошу надати інформацію щодо наявності земель, з яких потенційно можливо виділити земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку.

Відповідь прошу надати в передбачений законом строк."


0
фото
Off-line Василец Марина
адвокат
Кривой Рог
ответил 13.10.2016 18:11

Если Вы напишите запросо наличии свободных участков, Вам ответят что таких нет. Нужно самим искать свободный земельный участок, делать выкопировку (пятисотка) писать соответствующее заявление и подавать документы в сельсовет.



Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Юрист - Антон Хохленко
https://www.freelawyer.ua/user/117524
www.freelawyer.ua
Юридична компанія HOLGROUP
http://holgroup.com.ua/
holgroup.com.ua
Адвокат в уголовном деле
https://www.freelawyer.ua/user/26044
www.freelawyer.ua
Адвокат Герус Роман Недвижимость
https://www.freelawyer.ua/user/116349
www.freelawyer.ua
ЗАЩИТА В УГОЛОВНОМ ДЕЛЕ
https://www.freelawyer.ua/user/418
www.freelawyer.ua
Костромина Виктория
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009092178605
www.facebook.com
Надійний радник та партнер
https://www.freelawyer.ua/user/116677
www.freelawyer.ua
Держпродспоживслужба
https://www.freelawyer.ua/user/119454
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Перша консультація безкоштовна
https://www.freelawyer.ua/user/47325
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?