Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Мне была проведена операция: тиреоидэктомия. В поликлинике нахожусь на учете с...

10.10.2016 13:18
Мне была проведена операция: тиреоидэктомия. В поликлинике нахожусь на учете с диагнозом: послеоперационный гипотиреоз,тяжелая форма. МСЕК мне назначила 3 группу инвалидности сроком на 1 год,хотя согласно приказу МОЗ №561 от 05.09.2011 положена безсрочная,мотивируя тем,что у меня не определена стадия гипотиреоза.Проходила МСЕК находясь на больничном.В чем причина?Могут ли на комиссии через год снять группу?Что мне делать?Заранее признательна за вразумительный ответ.
г. КировоградОтветы юристов

0
фото
Off-line Пискун Леся
адвокат
Киев
ответил 10.10.2016 16:09

Добрий день,

правове регулювання Вашого питання Положення про порядок, умови та критерії встановлення інвалідності, затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 р. № и1317 (далі по тексту "Положення")

П.п. 23-25 Положення передбачено, що у разі незгоди з рішенням районної, міжрайонної, міської комісії хворий, потерпілий від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання або інвалід має право подати протягом місяця після одержання висновку комісії письмову заяву до обласної, Київської центральних комісій або до комісії, в якій він проходить огляд, чи до відповідного управління здоров'я. Комісія, що проводила огляд, або управління здоров'я надсилає у триденний строк після надходження відповідного запиту всі наявні документи на розгляд обласної, центральної міської комісї, яка протягом місяця з дня подання зазначених документів проводить повторний огляд заявника і приймає відповідне рішення.

Рішення обласної, центральної міської комісії може бути оскаржене до МОЗ.

МОЗ за наявності фактів порушення законодавства про медико-соціальну експертизу доручає Центральній медико-соціальній експертизі МОЗ або Київській міській або обласній комісії іншої області повторно розглянути з урахуванням усіх наявних обставин питання, з якого оскаржується рішення, а також вживає інших заходів впливу для забезпечення дотримання законодавства під час проведення медико-соціальної експертизи.

В особливо складних випадках Центральна медико-соціальна експертна комісія МОЗ, обласна, центральна міська комісія та МОЗ можуть направляти осіб, що звертаються для встановлення інвалідності, для проведення медико-соціального експертного обстеження до клініки Українського державного науково-дослідного інституту медико-соціальних проблем інвалідності (м. Дніпро) та Науково-дослідного інституту реалібітації інвалідів (м. Вінниця). Після обстеження зазначені науково-дослідні установи складають  консультативні висновки, які для комісії мають рекомендаційний характер.

Рішення комісії може бути оскаржене до суду в установленому законодавством порядку.Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?