Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Угрозы милиционера

01.03.2013 19:16
Доброго дня. Мені 18 років. Я навчаюсь у маленькому місті де майже всі друг друга знають, сам з іншого міста, знімаю житло. Місяць назад відпочивав з друзями у кафе, трішки випили пива, все було начебто добре, але до мене підійшов хлопець, покликав вийти на вулицю. Зробив декілька ударів по обличчю, сказав що це за дівчину. Я відповів що він мене з кимось поплутав та я викликаю міліцію. Я побачив що він комусь телефонує з знайомих в міліції та домовляється про мене. Приїхала машина міліції, сказали "сідай поїдем в міліцію та там напишеш заяву" я сів до них, запропонував знайти того хлопця який був в середині кафе але вони проігнорували. Я був трохи випивший і тому хвилювався. Вже у міліції сказали що мене або везуть в лікарню і беруть алкогольну пробу або просто відпускають. В закладі якому я навчаюсь з цим строго, я злякався що там дізнаються тому вирішив піти додому. Через деяких час пішли про мене погані плітки, я чув їх від друзів в яких є знайомі в міліції. А сьогодні в соціальній сіті до мене написав один хлопець який там працює перші слова"Чортяка, а звiдки родом?" Питав: скільки років де вчусь, яка група? Я відповів що "це не сайт знайомств, що тобі треба?" на що була відповідь: "Чуеш Даня, пиши наромально а не по пiдарскi! Я тебе на днях повесткою визву в райвiддiл по однiй справi!". Моя відповідь "пока". Відповідь:"Ти шо рiшив пошутити? Чи приiхати з пар забрати?" Я не знаю що мені робити і як захищатись, завуч навчального закладу їхній знайомий, не раз мене підколював " Як там в міліції?". Сподіваюсь ви мені допоможете.Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Османов Халил
юрист
Кировское
ответил 06.03.2013 22:00

пишите жалобу в прокуратуру только не пишите что пили пива и там маты всякие а то будет неуважение тоже статья....  занимайтесь спортом 


0
фото
Off-line Кирплюк Дмитрий
адвокат
Киев
ответил 04.03.2013 03:14

маленький город - особые правила...

займись полезным спортом для самозащиты, пей поменьше пива для здоровья, узнай информацию о людях, которые могут мешать жить, поменяй себя в соц сетях, стань малодоступным... 

конечно можно писать жалобы хоть на президента, но в маленьких городах работают "свои" и по много лет. просто милиционером не каждый готов стать. т.е. они за твою обиду своего бойца не уволят - заменить некем как минимум.


0
фото
Off-line Кисель Дмитрий
юрист
Киев
ответил 02.03.2013 18:55
ответ исправлен 04.03.2013 14:04

Якщо бути відвертим, то складається таке враження, що Вашому "міліціонеру" віку, роки на півтора-два більше Вашого :) Жоден поважаючий себе працівник правоохоронних органів (більш-менш гідного рівня) не дозволить собі писати щось подібне "дитині"!!! Тим більше, що такі погрозливі написи в соціальних мережах (принаймі погроза "забрати з пар та доставити до віділення" мала місце) з легкістю можуть бути збережені ображеною стороною або навіть підтверджені власником конкретного інтернет-ресурсу... Наразі, я раджу Вам зберігати будь-які докази: робити скріншоти Вашої переписки, якщо Вам телефонують - включайте диктофон, і т.д.


0
фото
Off-line Мацегора Марина
адвокат
Харьков
ответил 02.03.2013 11:48
ответ исправлен 02.03.2013 11:48

Оскільки документальних підтверджень будь- чого у вас немає - немає і справи.

Тому поради не тільки юридичні. 

Розберіться, за яку дівчіну та від якого хлопця (якщо мале місто буде не так важко) ви отримали у пику.

Коли тебе бьють - треба відповідати. Правовими (заява до міліції) чі не правовими методами (але бути готовими до наслідків). Тоді і пліток буде менше. Буде повага.

Порада - ігнорувати і підколи і листи. Не допоможе - пишіть скарги.

0
фото
Off-line Михальчук Богдан
юрист
ответил 02.03.2013 09:45

Якщо Вас "дістають" з міліції. то раджу, по-перше, дізнатись чи місцевий керівник міліції чи "приїжджий". Сьогодні їх дуже багато приїжджих. Якщо приїжджий, то Вам + крім того, дізнайтесь і про обланого керівника, через нет.

Далі, зробіть знімки та роздрукуйте переписку в соц.мережі для подальшого захисту.

Далі, дізнайтесь і про міцевого прокурора звідки він, Якщо приїжджий, то Вам +.

"завуч навчального закладу їхній знайомий". Якщо це так, то Вам буде важкувато, але можливо звернутись до МОНУ або ж ректора чи то декана.

Для початку, зберіть докази - переписка в соц.мережі тощо.


0
фото
Off-line Березка Юрий
юрист
Херсон
ответил 01.03.2013 21:18

Поки що дійсно підстав для будь-якого втручання мало. Звернення у прокуратуру чи у вище стоячі органи внутрішніх справ мають сенс, але звертаючись треба довести хто та як чинить тиск, розпускає плітки. Доказів того, що Вас доставили до відділу та там погрожували, також немає. Теоретично Ви маєте право звернутись з позовом про захист своєї честі та гідності в порядку ст. 297 ЦКУ. Але знову постане питання доказів. Крім того, хто буде відповідачем, якщо плітки розпускає вже все місто? Вам відомо, хто перший почав їх поширювати?


0
фото
Off-line Адвокатское Бюро Сергеев и Партнёры
юридическая компания
Киев
ответил 01.03.2013 20:14

Милицию контролирует прокуратура. Можно написать заявление к ним. Также можно позвонить на гарячую линию обласного управления МВД. Но как показвает практика, в маленьких городах, это может не разрешить проблему, а только усугубить ее. Пока, для юридического вмешательства серьезных оснований нет и ни прокуратура, ни УМВД особо реагировать на это не будут. 

Но если угрозы не прекратятся, можно будет обратиться в эти структуры. Начинать рекомендую с УМВД. Они в области, к району могут быть не особо снисходительны. А вот местная прокуратура поможет наврядли, хоть и обязана по закону.Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Юридическое профи...
https://www.freelawyer.ua/user/128676
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?