Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Пенсия по утрате кормильца

16.12.2013 21:54
Здравствуйте, мне меньше чем через месяц исполняется 18 лет, я полусирота, поступил в ВУЗ на дневную форму обучения. Везде указано что пенсия мне должна выплачиваться в случае поступления в ВУЗ до 23 лет, но когда уже взял справку о своем обучении в своем ВУЗе и пришел продлевать пенсию мне сказали что это была социальная пенсия и она мне больше выплачиваться не будет после 18 лет, тк у моего отца не было трудовой книжки. Все ли верно в данной ситуации? В интернете по этому поводу ничего нету.



Доступные специалисты в области конституционного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Органюк Юрий
адвокат
Киев
ответил 16.12.2013 22:33
ответ исправлен 16.12.2013 23:11

Семейный кодекс говорит,

Стаття 248.
1. Дитина-сирота і дитина, позбавлена батьківського
піклування, яка проживає у закладі охорони здоров'я, навчальному
або іншому дитячому закладі, прийомній сім'ї, має право:
1) на всебічний розвиток, виховання, освіту, повагу до її
людської гідності;
2) на збереження права користування житлом, у якому вона
раніше проживала. У разі відсутності житла така дитина має право
на його отримання відповідно до закону;
3) на пільги, встановлені законом, при працевлаштуванні після
закінчення строку перебування у зазначеному закладі.
2. Влаштування дитини до закладу, зазначеного у частині
першій цієї статті, не припиняє права дитини на аліменти, пенсії,
інші соціальні виплати, а також на відшкодування шкоди у зв'язку з
втратою годувальника.

Стаття 150. 
1. Батьки зобов'язані виховувати дитину в дусі поваги до прав
та свобод інших людей, любові до своєї сім'ї та родини, свого
народу, своєї Батьківщини.
2. Батьки зобов'язані піклуватися про здоров'я дитини, її
фізичний, духовний та моральний розвиток.
3. Батьки зобов'язані забезпечити здобуття дитиною повної
загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя.
4. Батьки зобов'язані поважати дитину.
5. Передача дитини на виховання іншим особам не звільняє
батьків від обов'язку батьківського піклування щодо неї.
6. Забороняються будь-які види експлуатації батьками своєї
дитини.
7. Забороняються фізичні покарання дитини батьками, а також
застосування ними інших видів покарань, які принижують людську
гідність дитини.  



Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
GIORDANY&PARTNERS LAW COMPANY
https://www.freelawyer.ua/user/107094
www.freelawyer.ua
Перша консультація безкоштовна
https://www.freelawyer.ua/user/47325
www.freelawyer.ua
Держпродспоживслужба
https://www.freelawyer.ua/user/119454
www.freelawyer.ua
Надійний радник та партнер
https://www.freelawyer.ua/user/116677
www.freelawyer.ua
ЗАЩИТА В УГОЛОВНОМ ДЕЛЕ
https://www.freelawyer.ua/user/418
www.freelawyer.ua
Адвокат в уголовном деле
https://www.freelawyer.ua/user/26044
www.freelawyer.ua
Ваш юрист
https://www.freelawyer.ua/user/86974
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Территория Закона
https://www.freelawyer.ua/user/11390
www.freelawyer.ua
Захист і представництво
https://www.facebook.com/ribintsevss/?ref=bookmarks
www.facebook.com


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?